Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti az ideálotokkal jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az ideálotokkal jöttetek össze, vagy valami egészen más típusú emberrel, akibe beleszerettetek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 14:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
22%
Igen, én Jennifer Anistonnal jöttem össze.
2012. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Idővel változik az ember. És később rájön, hogy ritkán talál olyan embert, aki az ideálja lenne, de valami meg kell, hogy fogja benne. Én is az utóbbi csoportba tartozom:-)
2012. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Szasza011 válasza:
általába az ideálommal jövök össze , de van egy-két kivétel :)
2012. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Az én párom külsőleg pont az ellentéte az "ideálomnak" de belsőleg a legjobb ember a világon.Csodás férj és apa, imádok vele lenni és 20 év után is úgy szeretjük egymást mint az elején, ha nem jobban...úgyhogy az ideálom le van ejtve :))
2012. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem a belsőről van ideálom és a férjem olyan, amilyen típusú férfiakat mindig is szerettem. Kedves, könnyen alkalmazkodó, nyitott sok dologra, elfogad velem kapcsolatban mindent, egyéniség, tud főzni és mindemellett nem rossz külsőre sem. Sosem volt ilyen ideálom, hogy kék szemű legyen, vagy barna, kigyúrt, avagy mackó alkat. Nem mondom, hogy a külső teljesen mindegy, mert nem, és az öltözködés sem mindegy.
2012. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én inkább belső tulajdonságok tudok meghatározni egy "ideált", ez mindig bejött, a férjem is ilyen.
2012. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Külső és belső tulajdonságok is érdekelnek:)
2012. febr. 20. 15:15
 8/14 anonim ***** válasza:

Én az ideálommal, az akkori tinis ideálommal. Gitár, hosszú haj kék szem :D 17 évesen ez volt a minden...:D

aztán szépen lassan rájöttem, hogy a "belső" is az ideálom, gondoskodó, vicces, kedves, udvarias okos.

Mára a belső az ami fontos benne számomra, a haját levágatta azóta többször is (mondjuk most ismét hosszú) és már nem gitározik...de orvos lesz és ugyanolyan szeretnivaló és gondoskodó mint régen:)

2012. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Teljesen az ideálom ellentétje külsőleg. Mindig az ilyen modellszerű, szépfiúkat szerettem, életem párja mégis egy hosszúhajú rocker :)) ilyen a szerelem :))
2012. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

A 2. válaszolónak igaza volt abban, hogy az ember ritkán talál magának olyat, aki az ideálja lenne.

De én képtelen lennék olyannal járni, aki nem az ideálom. Olyan emberbe sosem tudnék beleszeretni, mindig legfeljebb csak a barátomnak tartanám.

És szerintem jobb egyedül, mint színlelt kettesben... szóval inkább a magány, mint valami nyomorék, aki külsőre taszít... :)

2012. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!