Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet tenni valamit a bizalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tenni valamit a bizalmatlanság ellen?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy adott egy kapcsolat (nem feltétlen szerelmi), amiben a felek szeretik egymást, de az egyik fél örökké bizalmatlan a másik féllel szemben. Túl lehet ezen lépni? Én szeretnék, de nem igazán tudom a mikéntjét.

Én 21F ők a Lányok....


2012. dec. 7. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A minőségi és pozitív emberi kapcsolatok (barátság, szerelem...) alapja az őszinteség és a bizalom. Nézd, ez nem jön meg idővel, ki kell érdemelni. Ha valaki erre nem képes, nincs miről beszélni...
2012. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy miért a bizalmatlanság? Kiérdemelte a másik fél, vagy te vagy ilyen kis bizalmatlan, alapból? Előbbi esetben a másiknak kell kaparnia, utóbbiban pedig neked kell rendet tenned a fejedben.
2012. dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megjönni megjön hamar, de idővel meg is rendül, és sokszor alaptalanul. az okát ne kérdezzétek. tudom, hogy ez nagyon rossz..pont ezért írtam ki a kérdést. tök egyedül nem könnyű ezt megjavítani.
2012. dec. 7. 23:19
 4/5 A kérdező kommentje:
én érzem magam hibásnak, és tudom, hogy rendet kell tenni, de nem tudom hogy kezdjek hozzá.
2012. dec. 7. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:
A bizalmatlanság, féltékenység mindig önértékelési problémákból fakad. Tehát magaddal van bajod, nem a másikkal. Ha az egódat kicsit helyreraktad, megváltozik a másokhoz való viszonyod is.
2012. dec. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!