Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávezetni a srácot, hogy engem válasszon? Légyszi segíts SOS, elolvasnád?

Figyelt kérdés

Légyszíves, olvasd el, nagyon szükségem lenne egy tanácsra.


Az a helyzet, hogy van egy srác, aki nagyon tetszik nekem már több, mint egy éve, és most már szerelmes vagyok belé.


Neki szeptemberben lett egy barátnője.

Én mit sem sejtve erről, október végén felvettem vele a kapcsolatot face-en. (Nem volt kint neki, hogy kapcsolatban, ez csak azután derült ki, hogy leveleztünk.)

A csaj kidobta őt két hete.

Ő nagyon bánkódott a szakítás miatt, megosztotta velem a gondolatait, nagyon kiborult.

Felvetette, hogy találkozzunk, ismerkedjünk meg, menjek el hozzá egy hétvégére, lesz, ami lesz, de ő tényleg szeretne megismerni.

Belementem az ajánlatba, hiszen én is meg akartam őt ismerni.

Időközben kiderült, hogy a csaj, annak ellenére, hogy kidobta a srácot, hívogatja őt, sír neki a telefonba, meg levelekkel bombázza face-en.

A srácot gondolkodóba ejtette, hiszen szerette, de most már engem is meg akar ismerni.


A múlt hétvégét együtt töltöttük nála.

Nagyon jó volt, jól éreztük magunkat.

Az este folyamán már úgy viselkedtünk, mintha egy pár volnánk, és együtt is aludtunk.


Ennek ellenére még nem döntötte el, mit akar.

Nagyon érzelmes típus, és összezavartam ezzel a találkozóval.

Mert engem is akarna, de viszont a múlt meg kísérti, mert a csaj nem hagyja békén.

Hogyan éreztessem vele, hogy velem jobban járna?

Hogyan hassak rá? Mert kényszeríteni nem akarom őt semmire.

Én független vagyok, nincs gyermekem se, a volt nőnek több kisgyermeke is van.


Köszönöm, hogy elolvastad, kérlek, segíts.



2012. dec. 7. 21:25
 1/3 anonim válasza:
100%
Errol o fog donteni... Nem igazan tehetsz semmit... :(
2012. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Beszélj vele az érzéseidről és adj neki időt de ne tul sokat mert az neked nem jó de szerintem ha egy kapcsolat elromlik és szakitanak ugyan ujra lehet melegiteni de sosem lesz jó mert a gond ami rég volt ujra elő fog jönni
2012. dec. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ereztesd vele, h fontos Neked, a szeretetedet. Legyel vele figyelmes, kedves, szervezz vmi kellemes programot. Sajnos tobbet nem tudsz nagyon tenni.
2012. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!