Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagy távolság lehet akadály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy távolság lehet akadály a szerelem között?

Figyelt kérdés
Pl ha vki az ország közepén él, és a másik a szélén.
2009. aug. 19. 23:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
attól füg h mennyire erős az a szerelem..
2009. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"...mert a női lélek ha szerelmes mindenre képes.De a fiúk teljesen más felépítésűek..."

Hát, ki kell ábárndítsalak, de 22 éves férfi vagyok. És szeretek egy lányt, aki kb. 400km-re lakik tőlem. És nem csalnám meg. Nem idegenedek el tőle. Tudod, miért nem? Mert igazán szeretem. Ez olyan dolog, mely megmagyarázhatatlan. Nagyon csodás érzés. És sose bántanám meg, vagy csalnám meg a háta mögött. Nem lennék képes rá. Nem tudunk találkozni, reménykedünk, hogy ez megváltozik, és akkor együtt leszünk. De nem mennék el más lánnyal. :)

2009. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ha erős köztetek a Szerelem akkor működhet.
2009. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vegyél családi telefon előfizetést és nulla forintért dumálhattok bármennyit hav 3-4 ezer forintért!!


Aztán heti egy két nap csak belefér találkozni nem?


Szerintem így simán fentartható!!

2009. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!