Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jó ok lehetne szakításr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó ok lehetne szakításra a "távolság", "elmult a szerelem", "más valaki akadt" szövegeken kivül?

Figyelt kérdés
Ugyanis van egy barátom kivel már hetek óte nem találkozunk,na meg én nem ilyennek képzeltem el őt,szóval már nem érzek semmit íránta.Nem szeretném megbántani ezért valamilyen nyomos,komoly ok kellene a szakításhoz.(Jelzem ő mindig rendes volt hozzám csak a stilusa ami zavar,ő egy skinhead s ez már kezd idegesiteni.Eleinte nagyon bírtam de már unom,hogy folyton verekszenek valahol :D )
2008. jún. 27. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

csak vigyázz meg ne agyabugyáljon téged is.

mond neki az igazat. vaaagy mond azt hogy lezbi vagy. :D vaaaagy csak simán nereagálllj semmire hagyd hogy ő lépjen és szakítson veled.

2008. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Sztem mond el neki azt, amit ide leírtál, h zavar a stílusa....

Meg, ha nem akarod megbántani, akk mond, h legyetek haverok:D

2008. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is volt egy skinhead barátom, akivel bevallom sosem mertem szakítani, egyszerűen kezdtem egyre kevesebbet találkozni vele mert mindig "dolgom volt" :) Aztán már egyáltalán nem találkoztunk, így mondani sem kellett, megértette anélkül is hogy vége, már nem is keres.
2008. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Például az igazat is elmondhatnád.
2008. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. kommentelőnek puszi a hasára, egy igazi skinhead sosem üt meg lányt... neked meg azt tudom mondani h neveld meg a skinheadedet :D v úgy szakíts vele h elmondod neki az igazat, hogy azért van vége mert eleged van abból h folyton balhéznia kell... de h ha csak ennyi lenne a problémád sztem nem igaz h nem lehetne megbeszélni ezt...
2009. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!