Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy távolság és ebből adódóan a ritka találkozások miatt nem alakul ki szerelem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy férfi, akivel randiztam párszor, de munka és iskola miatt, csak két hetente tudtunk összehozni találkozókat. Azt mondja, hogy szimpatikus vagyok neki, meg szeret velem lenni, tisztel és tényleg semmi gond nincs, de ő nem tud így vállalni egy komoly kapcsolatot, mert nála még a szerelem sem tud kialakulni, ha két hetente látjuk egymást. Én viszont teljesen beleestem. Azt mondta, hogy egyelőre legyünk barátok, és ha már ott lakok, ahol ő (suli miatt költözés lesz), akkor majd meglátjuk, hogy változnak-e az érzései. Bízhatok abban, hogy belém szeret, ha tudunk rendszeresen találkozni?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jún. 4. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem ezt a választ akarod hallani, de nem hiszem, hogy változni fog. Én nem bíznék benne.
2009. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy szerelmes lesze vagy nem az nem hiszem, hogy a távolságtól függ. Inkább lelki okai vannak, hogy belédszeret, nem kellene a távolságra fogni.
2009. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szívesen bíznék benne, de én is azt mondtam neki, hogy az érzés nem ismer távolságot. De Ő csak szajkózza, hogy nem értem Őt, mert Ő nem úgy működik, hogy valakibe beleszeressen, akit alig lát és akit alig ismer. Ő nem egy idealizált képbe szeret bele sosem, hanem az emberbe, akit megismer, és így pont ez nincs meg, hogy nem tud megismerni igazából. De még egyszer köszönöm a válaszokat!

2009. jún. 4. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Ő ilyen, nekünk a barátommal nem okozott gondot a távolság annak idején (200 km), 2 évig volt távkapcsolat, aztán összeköltöztünk.
2009. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!