Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én járok mindig így vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én járok mindig így vagy más is hasonlóan szerencsétlen ebben a témában?

Figyelt kérdés

Szóval észrevettem, hogy megtetszik egy pasi, de sorozatosan úgy járok, hogy van barátnője! (nem egy-két alkalommal volt már ilyen) :O

Általában ti is beletörődtök, mint én vagy elkezdtek taktikázni, elcsábítani a pasit?!

Kíváncsi vagyok, hogy ki mit tesz ilyenkor.

Én az a csendben szenvedős típus vagyok...:D


2012. dec. 7. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális kereteken belül egy kicsit rámozdulhatsz, mert lehet a pasi a nő mellett is az a csendben szenvedő típus! ;)
2012. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne szenvedj. :)

Először is ne éld bele magad semmibe, amíg nem tisztázott, hogy kölcsönös a szimpátia, lehet belőle több, akkor nem érnek csalódások. Tarts több vasat a tűzbe! :D

2012. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

"a szomszéd pasija mindig zöldebb" ?

szerintem azon ne gondolkodj, hogy elcsábítod más pasiját. rengeteg egyedülálló, jóarc srác van. járj nyitott szemmel.

2012. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindentől függ. Pl hogy ismerem e a lányt, ha igen akkor milyen a viszonyunk.

Ha nem ismerem a lányt és nagyon tetszik a srác és látom, hogy éppen én sem vagyok semleges neki akkor szépen lassan finoman közeledek felé :)

2012. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Gondoltam már rá, de nem lenne jó érzés nekem, ha én "bombáznám" szét a kapcsolatukat! :S

És eddig mindig úgy volt, hogy állítólag jól megvolt az épp aktuális pasi a barátnőjével..., áhh szóval nehéz ez...:/

2012. dec. 7. 13:05
 6/15 A kérdező kommentje:

#3!

Nem is gondolkodom olyanban, hogy elcsábítsam más pasiját, de írtam is, hogy én ebbe beletörődök...:)

2012. dec. 7. 13:07
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem Te bombázod szét, ha csak a normális kereteken belül nyitsz egy kicsit felé... Ő fog dönteni, mi van, ha társas magányban van, Te meg lemaradsz! Viszont, ha nem, akkor nem is veszi majd a jeleid vagy, ha nagyra sikerülnének mégis, akkor elutasít, ennyi!
2012. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Szóval ezért vagyunk mi rendes, magányos srácok egyedül.
2012. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8!

Kérlek, itt most ne gyere ezzel a szöveggel. Én most egy egyszerű, ártalmatlan kérdést tettem fel!

Hol tehetek/tehetünk róla, hogy az az illető tetszik meg, akinek van barátnője!

2012. dec. 7. 13:22
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

8-as, te csak sajnáltatod magad. menj, tegyél is valamit, ne csak a gép előtt ülj.


kérdező: az nem szükségszerű, hogy csak a társas pasik tetszenek meg. ilyen közegben élsz, neked is nyitnod kellene más irányba (mint nyolcaskának).

2012. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!