Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki a barátomat?

Figyelt kérdés
Ma úgy volt hogy találkozunk de valamiért nem jött össze (az én hibámból). Szóltam neki előre hogy nem tudunk talizni, ne várjon. Semmi reakció. Aztán írtam neki hogy tényleg ne haragudjon, sajnálom. Semmi reakció. Aztán írtam neki újból, amiben megkérdeztem szeret-e. Erre sem reagált. Tudom, hogy nem tud írni, mert most nincs pénz a telóján, de csörizni még tud, hogy jelezzen vmit. Félek, hogy annyira megharagudott hogy azért nem reagál semmit mert szakított. Tudom, hogy rettentő rosszul esik neki ha nem talizunk mert nagyon szeret. És máskor amikor ilyen volt azt mondta ha még egyszer előfordul szakít. Nagyon makacs. Mit csináljak? Valami szép verset írjak neki, vagy képüzit?? Nem akarom felhívni, csak 10 után beszélhetek ingyen. De ideges vagyok... Ha minden igaz holnap talizunk egy rendezvényen de mivan ha le se fog szarni mások előtt?? Mit tegyek? 20/L
2009. aug. 19. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
hivddfel... azt a pár ftot rátudod szánni sztem hha fontos neked...
2009. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
200 ft van a kártyámon. Ilyenkor 80 ft/ perc. Szóval nem hívom fel.
2009. aug. 19. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy képes 200 forintot feláldozni a barátodért, akkor megérdemled a szenvedést.
2009. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyenért szakít, akkor ez nem is kapcsolat. Nem csak te létezel neki, lehet más dolgod is rajta kívül. Persze csak akkor adok neked igazat, ha jó indokod volt lemondani a talit.
2009. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi helyesbítek: Nem csak ő létezik neked.
2009. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha igazánn szeretne akor meg értené !
2009. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi volt a találkozó lemondásának az oka? Szerintem itt van a kutya elásva.
2009. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Betegség.
2009. aug. 20. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!