Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szingli lányok! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok! Ti hogyan vészelitek át a karácsonyi időszakot?

Figyelt kérdés

Én is szingli vagyok és rossz látni,hogy esik a hó,meg díszkivilágítás,meg romantika,meg stb,tudjátok,miről beszélek. Csak tippeket kérek,hogyan éljem ezt túl.

19/L



2012. dec. 4. 22:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%

Először is ne csipogj, mint egy hülye liba. Feltételezésem szerint csakis te magad tehetsz róla, hogy szingli vagy. Nem fogok személyeskedésbe menni, de úgy hiszem, csak feleslegesen sajnáltatod magad ezzel.

Másodszor: a tél nem másról szól, mint a halálról. Télen minden meghal, hogy újjászülethessen. Addig is gyönyörűséges, fehér halotti lepel borul a világra (érts: havazik) vigyázva a már elhunytak, és a még meg nem születtek álmát. A halál tekint vissza ránk fagyosan, magyarán télen halott minden. Ez igenis, egy szomorú érzés. De a szomorúság, fájdalom, melanchonia is az élet szerves része, és nem feltétlenül rossz, hogy ha átéljük. Megkockáztatom, az effélére hajlamos emberek (mint jómagam) még kicsit élvezik is. Neked is azt tanácsolom, hogy inkább vedd észre a dolog szépségét. Ostobaság egy évszakot/időszakot utálni, hiszen mindenben van valami szép a maga nemében. Próbáld meg kellemesen felfogni a kellemetlenségeket. A rossz érzéseket, fájdalmat, bánatot fogadd el. NE elzárkózz az érzéseid elől, és próbáld meg TÚLÉLNI őket. Éppen ellenkezőleg. Tártd ki, lelked kapuit, engedd szabadon, át-, majd kiáramlani az érzeseid, és igyekezz inkább MEGÉLNI azokat. Talán furcsán hangzik, de azt hiszem, ez a legjobb, amit tehetsz. Legalábbis gondolkozz el rajta egy kicsit. Ha mindenképpen ki akarod rekeszteni a negatív érzelmeket, azzal csak még jobban foglalkozol velük, és előbb utòbb felemésztenek. Ergo pont arra a sorsra jutsz, amit az ellenállással és túléléssel el akarsz kerülni...

2012. dec. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2012. dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Dolgoztam/tanultam.
2012. dec. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
én veszek magamnak ajándékot, becsomagolom és a fa alá teszem, és úgy csinálok mintha meglepődnék, és a nem létező faszimtól kaptam volna :-D
2012. dec. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
65%
Sok piával és egy új vibrátorral :)
2012. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
17%
Jajj hagyjuk már. Itt megy a sírás,hogy milyen rossz, hogy nincs pasi aztán ha valaki meg próbálkozna akkor meg el lenne hajtva, mert nem 100%-ig tökéletes. Talán ha nem lennének olyan nagyok az igények akkor nem ez lenne.
2012. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha ti pasik sem csak a tökéletes lányoknál próbálkoznátok be, akkor ti sem lennétek mindig elhajtva. Ez oda-vissza működik.
2012. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt te honnan veszed, hogy mi csak a tökéleteseknél próbálkozunk? Tökéletes nő különben sincs, mindenkiben van hiba.
2012. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a lány bánatát, függetlenül attól, hogy én fiú vagyok. Én is ugyanezt érzem, nekem zsinórban a 3. karácsonyom ez, amit egyedül töltök. Ahol én lakok, nagyon nehéz párt találni, mert nálunk a velem egykorúak igen nagy része foglalt, sőt már családtervezésen gondolkozik, így nem sok esélyem van, de bízok abban, hogy egyszer talán szerencsém lesz. 24/F
2012. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az a vicc, hogy rondább csajoknál is próbálkoztam és ott is egyeseknek hatalmas igényei vannak.
2012. dec. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!