Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szingli lányok! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok! Ti hogyan vészelitek át a karácsonyi időszakot?

Figyelt kérdés

Én is szingli vagyok és rossz látni,hogy esik a hó,meg díszkivilágítás,meg romantika,meg stb,tudjátok,miről beszélek. Csak tippeket kérek,hogyan éljem ezt túl.

19/L



2012. dec. 4. 22:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
gyere ide itt nem esik a hó, a közvilágítást meg kikapcsolták, mert nem fizet az önkormányzat!
2012. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
A karácsony inkább családi ünnep, a meghitt, romantikus körítéssel együtt. Amikor egyedülálló voltam, a családommal foglalkoztam, remekül elvoltam. :)
2012. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kerüld a romantikus filmeket,vagy gondolj arra,hogy jövő karácsonykor már nem leszel egyedül:) vagy még akér addig alakulhat is valami:) /egy szingli lány :)
2012. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
vagy nézd végig a fűrészt 1-8ig...
2012. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom miről beszélsz, bár ötletem nekem sem sok van. Volt mikor nagyon rossz volt, most az idén nem annyira, egyszerűen nem veszek róla tudomást. Nem díszítgetem a házat, nem megyek karácsonyi vásárba stb. Hallgass olyan zenéket amiktől jó kedved van, nyári hangulata van vagy merülj el egy könyvben.
2012. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%

Hát én azért feldíszítem kicsit a lakásom.Szerintem tuti bőgni fogok valami szomorú filmeket nézve egy pohár pia felett 23-25-36án tuti...24 -én meg próbálom visszafogni a szomorúságot,mert akkor a szüleimmel kell lenni.


Titkon azért még remélem, hogy a következő napokban találok hirtelen valakit,akivel jó lenne minden.

Amíg ez nem történik meg,addig szívok,mert az alkalmi partneremtől várok el olyan dolgokat,amiket nem tud teljesíteni.

2012. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem jössz át sírni? :'(

Nézünk valami filmet... :/

Merrefelé laksz?

2012. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
ugyanmár, depresszióra semmi ok, tavaly az egész telemet elvette az, hogy szörnyű kedvem legyen, és ebben nagy szerepett játszott az is, hogy nincs barátom, s azt is el kell mondanom, (remélem ettől jobban érzed majd magad:D), hogy azóta is egyedül vagyok, néhány futó kapcsolatot eltekintve, sőt még becsúszott pár szokásos csalódás is, úgy az egész férfitársadalomra tekintve, de mint mondom, ez nem jelenti azt, hogy emiatt szomorkodnod kéne, a karácsony a családról szól leginkább.:) ha pedig bármikor rádtörne a magány érzése, csak törődj magaddal kicsit, jót fog tenni az érzéseidnek.
2012. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2012. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

ma 23:02!:

Legalább alkalmid van, amit a fa alá tehetsz!

2012. dec. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!