Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem beszéltem még vele soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem beszéltem még vele soha ráírjak? Miről beszéljünk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már régóta tetszik de nem merek ráírni.Tudom rengeteg ilyen kérdés volt,de én még soha nem beszéltem vele (köszönésen kívül)és nem tudom miről beszéljek vele majd utána.(A mizu? ,mit csin? kérdéseken kívül.)Annyit tudok róla sokat utazgatnak a családjával meg imád horgászni.Miről beszéljek majd vele?Egyátalán ráírjak? Nem lesz gáz hogy a lány "kezdeményez"?
2012. dec. 4. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha egy lány kezdeményezne nálam:)
2012. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát de ha nem tetszek neki??Most ha rád ír egy nyomika akkor te örülsz neki?? :/
2012. dec. 4. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem, vagy lekoptatom, vagy nem válaszolok. De csak nem vagy annyira csúnya:)
2012. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2012. dec. 4. 17:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Na és miről beszéljek vele?
2012. dec. 4. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Mesélj valami vicces történeteket. Pl én is kezdeményeztem egy fiúnál, csak nekem még rosszabb volt a helyzetem, mint neked, és most már lassan összejövünk..:D én mikor ràírtam, épp aznap történt pàr vicces dolog velem, és csak úgy elkezdtem mesélni.. Aztán már folyt magától a duma, ő is elkezdett vicces és gázos sztorikat mesélni, amik vele történtek..de amúgy még kérdezheted, hogy milyen buliba megy hétvégén, milyen zenéket szeret? Ha hasonló a zene ízlésetek, akkor mutatsz neki pár szàmot és megkérded véleményét róluk.. Sportol-e valamit, stb. Sok sikert amúgy:D 16/l
2012. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Írtam neki de nem ír vissza...el se olvasta...:(( Pedig lájkolgatot pár képet úgyhogy gépnél van..:/
2012. dec. 4. 19:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint! Pont ugyanez történt velem is! Megírtam az üzit neki, és nem írt vissza majdnem két napig! És el se olvasta, pedig fent volt neten (azóta sem értem, hogy hogy nem írt vissza rögtön, lehethogy nem vette észre vagy fogalmam sincs!), tiszta ideg voltam az idő alatt, azt hittem már tényleg nem ír vissza.de végül irt.16/l
2012. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem nálam is így lesz! :) Köszi a választ!
2012. dec. 6. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!