Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Csak szex és más semmi? "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csak szex és más semmi? " Működhet ilyen?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel évekkel ez előtt jártam, de még fiatal voltam és nem feküdtünk le annó, viszont most, így évekkel a szakítás után nála töltöttem az éjszakát és megtörtént, végre!és imádtam, de oka volt annak, h mi szakítottunk és mára a szerelem is elmúlt, de vonz..és én el tudnék képzelni egy laza kapcsolatot, viszont ő nem. Egyszer hagynám az életbe, h kihasználjanak és erre ő azt mondja, h ne, mert "nem tudná végignézni mégegyszer, h kitudja mennyi időre kisétálok az ajtaján".. sose volt ennyi érzelme.. akk most miért?

Nem járhatunk, megoldhatatlan és értelmetlen lenne..de néha egy kis szex?hisz mindketten egyedül vagyunk..és a tapasztalat alapján kívánjuk egymást,akkor?

Ő 26, én 20.


2008. máj. 26. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a gond hogy csak szex és más semmi. Hanem azzal hogy ő ezt nem akarja. Valószinüleg, mert szeret és többet akar. Ha te nem akarod, akkor hagyd inkább hadd felejtsen el.
2008. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez van folyamatban, de engem meg a vágyaim emésztenek föl.. és vele szeretném.. és nem tudom elfogadni, h nem kellek neki..
2008. máj. 26. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Muszáj elfogadnod, ha te nem akarsz komolyabb kapcsolatot, akkor muszáj uralkodni a vágyaidon. Fogadd el, hogy ő nem tudja elképzelni veled a "csak szex" kapcsolatot.
2008. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

26 eves ferfi ondolom van annyi esze h komolyabbra vagyik.

Es te meg komolytalansagra..kepzelheted h ez igy nem fog menni. s haigen is..egy pici ideig, amig megkapja azt akivel komolyat alakithat ki.

S ha te addigra tobbet fogsz erezni anelkul h akard..mert amig mnelletted van azt ugysem veszed eszre.

S mikor massal latod, lehet mar nem is lesz olyan lezser az egesz, s lehet akkor mar o nem akarna, sot biztos.

Annnyi srac csak szexet akar, menj azokhoz ha mar ugysincs erzelem.

Hagyd ezt a srcaot szabadon, h csinaljon egy boldog eletet maganak, ne kinozd ha ugysem tudod v akarod megadni ami neki kell.

2008. máj. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb férfinek ilyen korban már nem csak szexre lenne szüksége, hanem normális kapcsolatra! Az én barátom is 26 volt mikor megismerkedtünk, én meg 20! Megkérdeztem tőle, hogy tényleg komolyan gondolja-e, mert hogy én 20 éves koromra azért már elég sok dolgon keresztül mentem és nem hülyéskedésre van szükségem, hanem normális kapcsolatra! Ő is mondta, hogy dettó ez a véleménye, hogy már kiélte magát, ilyen idősen már nem kalandokra van szüksége! Szerintem ez így normális! Ha nem tudod neki viszonozni a komoly szándékot, akkor inkább ne kínozd! Neki sem könnyű, hogy nem lehetsz az övé, de neki több esze is van, hisz nem is megy bele, annak ellenére, hogy szeret, mert hát nagyon úgy néz ki! Gondold végig, hogy neked megéri-e a játék, meg a mindenfelé csatangolás! Az is lehet, hogy az ilyesmik után nem fognak komolyan venni!
2008. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én sem erre vágyom, de egyszerűen olyan régen nem jön össze már semmi..:( 2éve vagyok egyedül..voltak azóta próbálkozások, de semmi normális..testi kapcsolat egyáltalán nem. és asszem megőrültem! Nekem is komoly kapcsolat kellene,de ha nincs.. és nem bírom már tovább egyedül.. és ő épp "jóljött", de tudom, h nekem sem ment volna hosszútávon.. mert tuti, h nem bírtam volna, h valaki mással lássam.. akkor jó ötletnek tűnt!mert annyira szép volt az az éjszaka..

Az a baj velem, h olyan vagyok, mint egy ovodás királylány, aki mé mindig hiszi, h eljön a herceg..és most is épp őt várom!

2008. máj. 27. 10:00
 7/8 anonim ***** válasza:
azzal van a baj, h egy ido utan, ha o nem is sokan k**vanak neznenek....erre negyon vigyazz, mert, ha egyszer elvesztetted a becsuletedet akkor azt mar nagyon, de nagyon nehez visszaszerezni...ezt halistennek nem magamon tapasztaltam, de ismerek olyat, es hidd el szar...
2008. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

senki mással nem akarnék ilyen kapcsolatba kezdeni.. és erről a dologról sem tud senki kettőnkön kívül.. tehát attól nem félek, h bárki "ribancnak" néze, mert ő nem fog, mással meg nem akarnék ilyet!

De átértékelődik bennem a dolog..és tudom, h el kell őt engednem, csak nehéz.. de csak találok vhol egy fiút, akit mindenestől akarok..és viszont.. (csak olyan régen nem találok ilyet:(

2008. máj. 27. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!