Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig működhet egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig működhet egy kapcsolat szinte szex nélkül?

Figyelt kérdés
Nem az a legfontosabb,de meddig lehet elviselni,hogy ritkán van szex,és ha van is,akkor az esetek többségében nem jó?
2010. dec. 24. 15:09
1 2 3
 1/23 Moszuke ***** válasza:
70%
2hónapra tippelnék.
2010. dec. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 nielindi ***** válasza:
100%
igy akár meddig együt lehet 2 ember. de elöbb utobb (inkább elöbb) félrekur, akinek kevés a szex.
2010. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Az a felektől függ, de ha ilyen bajod van, mindenféleképpen beszéld meg a pároddal, mert előbb utóbb szakítás lesz a vége.
2010. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Hetente egyszer van körül-belül,néha hetente kétszer.Ha jó lenne akkor lehet nem tűnne ilyen rosszul.


Köszönöm a válaszokat!:)

2010. dec. 24. 15:24
 5/23 sasna ***** válasza:
nekem pasim sincs, szal.. :( neked legalabb neha van, én meg lehet h még évekig nem d.gok senkivel.. :(
2010. dec. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
sasna, nincsen pasid? És szeretnél? Írj egy privátot.
2010. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 sasna ***** válasza:
62%
én érzelmes pasit akarok.. szóval, azt hiszem, h ez nem fog összejönni.. :( kivéve, ha érzelmes pasi vagy :D
2010. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Sasnánál a pont. Örülj neki, hogy neked egyátalán van szex.
2010. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Sokszor beszéltünk már erről.Rendszerint fáradt,ha mégis lenne egy kis ereje,akkor vagy nagyon gyorsan elmegy,és utána nagyon fáradt lesz ( elalszik)

Vagy elkezdjük,és közben lesz fáradt.

Szex után is felhoztam neki,hogy én nem tudtam elmenni 4 perc alatt.. kb.5 perc után,megkérdezte,hogy :" kézimunka??"

De..az nem olyan mintha magától jönne.

2010. dec. 24. 15:31
 10/23 A kérdező kommentje:
Jaj Sasna,nem kellenek évek ahhoz,hogy találj egy érzelmes pasit:)
2010. dec. 24. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!