Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig működhet egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig működhet egy kapcsolat szinte szex nélkül?

Figyelt kérdés
Nem az a legfontosabb,de meddig lehet elviselni,hogy ritkán van szex,és ha van is,akkor az esetek többségében nem jó?
2010. dec. 24. 15:09
1 2 3
 11/23 sasna ***** válasza:
akkor te vagy a csaj, és a barátodnak nincs kedve szexelni? ez fura.. próbáld meg feldobni vmi szexi fehérneművel.. gyertya, olaj, masszázs, laza zene..
2010. dec. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 sasna ***** válasza:
100%
fuu, remélem, h nem kellenek hozzá évek :D
2010. dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

:) Igen,én lennék a lány:)

Van fantáziám:)) Szeretem az erotikus fehérneműket,mert magabiztosabbnak érzem magam,így szinte mindig szexi fehérnemű van rajtam.

Próbáltam jelmezt is,volt,hogy prostituáltnak öltöztem be,hogy mondtam,hogy "dugjon meg keményen"de annak is az lett a vége,hogy hamar elment.


Legközelebb hétfőn lesz alszunk együtt,ha fáradt,vagy bármi baja van,engem nem fog érdekelni,akkor inkább nem lesz "fél szex" se.Kezd elegem lenni,hogy én nem megyek el,csak őt.


Te,hány éves vagy?:)

2010. dec. 24. 15:43
 14/23 anonim ***** válasza:
egyik legfonotsabb a szex, ha az nem működik egy percig se tart tovább a kapcsolat
2010. dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Rainmaker ***** válasza:
Lehet, hogy azért akarja ritkán, mert rossz a teljesítménye, és mindig az jár a fejében, hogy "most se fog menni". Próbáld megbeszélni vele, és vedd rá, hogy csináljátok gyakrabban, egy hét alatt belerázódna, és nem menne el két perc alatt.
2010. dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy kinek mekkora a libidója. Egy impotens manus, és egy frigid nő egy életen át élhet boldogan, ha "amúgy" emberileg jól kiegészítik egymást.

Olyat érdemes választani, akivel a szexuális étvágyatok is legalább nagyjából hasonló.

2010. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 sasna ***** válasza:
20 vagyok..
2010. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Beszélj vele őszintén, egyenesen, mondjad meg neki, hogy neked ennél többre van szükséged, különben hamar véget fog érni a dolog. Igazán az lenne a minimum, hogy nagyobb érdeklődést mutasson, vagyis legalább igyekezzen.
2010. dec. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Az én barátom se szakítja meg magát éppenséggel a sok szexben, de neki pl. ennyi az igénye. Én eleinte többre vágytam, de mára már hozzáidomultam. Fel a fejjel és beszéljétek meg! Amúgy meg ha legalább a minőségen tudnátok javítani akkor már lehet, hogy neked is elég lenne, mert mint tudjuk nem a mennyiség hanem a minőség a fontos.

(Én 3 hónapja vok a barátommal és heti kb. 2-3 alkalommal szexelünk.) P 18L

2010. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"sasna válasza:


én érzelmes pasit akarok.. szóval, azt hiszem, h ez nem fog összejönni.. :( kivéve, ha érzelmes pasi vagy :D"


Most erre mondhatnám, hogy igen, de elhinni úgyis csak akkor fogod, hogy ha megismersz. :)

2010. dec. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!