Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki csak amiatt nem szakít a párjával, mert annyira kedves vele és jó ember?

Figyelt kérdés

Tehát jól bánik az illetővel, megbecsüli, szereti, stb. De az illető nem szerelmes belé és amiatt nem akar szakítani vele, mert olyan jó ember? Hiányzik valakinek ez a hazug kapcsolat?

Sok ilyet olvastam mostanság. Nem akart szakítani az illető a párjával, mert nem akarta megbántani, hiszem olyan jó ember. Persze nem szerelmes belé, meg nem is boldog.


2012. nov. 30. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a "nem szerelmes belé" duma annyira gagyi. Nézd meg a házaspárok többségét. Hány ember van együtt valakivel azért mert "szerelmes belé"? Igen kevés. Ez egy kamaszkori ábránd, hogy jajj majd megtalálom életem szerelmét és ő lesz a társam. Mázlija van annak, akinek sikerül, de az emberek többségével nem ez a helyzet.
2012. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyetértek.

ez a végtelen szerelem gyerekes,naiv ábránd.

ha el bírom viselni a társaságát,jelenlétét hosszabb távon és nem idegesít fel,nem hagyja el magát testileg,akkor az már szerelem.

és ha mindezek mellé még kedves és jó ember,akkor feleségül is venném.

2012. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amúgy most így belegondolva,lehet,hogy csak szégyenlősen fogalmaztál,és ha a szerelmet behelyettesítjük a testi vágy megszűnésére a partner iránt,akkor lehet akármilyen kedves,lépek.
2012. dec. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ki beszél itt örök szerelemről? Arról van szó, hogy bele sem szeret, csak megszereti.
2012. dec. 1. 00:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyne csak hálakapcsolat van. Ezek azok a nők, férfiak akik simán kizökkenthetők, elhódíthatók az ilyen viszonyokból. Érdemes őket elszeretni a letunyult, belassult párjaiktól. Magadnak is, nekik is jót teszel, nem basszák át egymás agyát tovább, csak azért mert a kedves partnerje minden hétvégén rommáköltekezte magát a Wellness hétvégéken, meg vett neki sokszázezerért arany vackokat a fejéhez díszítőnek. Ez eléggé lekenyerezi a nőket, ilyenek után meg nem nagyon van pofa hozzá megmondani, hogy "Te figylej már öregem, lehet hogy leköltekezted nekem a gatyádat is, de tudod ,az a nagy helyzet, hogy ettől függetlenül kutyának se hiányzol már a nyakamra érted? már másik paliért bizsergek" Ehhez azért kell vastag bőr a képeden,hogy megmondd. MEg ugye szép a nyaklánc, szép a gyűrű, nehéz visszaadni neki, mert az úgy korrekt, ha már pina nem marad neki, legalább pénzénél legyen, hátha nem köti fel magát :D

Sok szó mint száz, az biztos, ezek a hazug meghunyászkodó viszonyok mind arra valók, hogy meg legyenek szüntetve. CSak kényelmi érdekekből nem érdemes igazán ott pangani senki mellett. CSak ellövöd totálisan az életedet, a fiatalságodat, aztán egy megkeseredett, munkájába temetkező vén csörösznya leszel. Ezt akarod?

2012. dec. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, de totál erre gondoltam, amiről írsz. Azt a szót kerestem, hogy hálakapcsolat.
2012. dec. 1. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!