Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzek neki még több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek neki még több örömöt h lássa ő is h menyire szeretem?

Figyelt kérdés
volt egy lány akivel 3 honapot voltam együt de nem volt SEMMI SE KÖZTÜNK!! és ezért szakított velem! kb 1 honapot szüneteltetünk és ma kibékültünk!! és megfgtam a kezét átöletem meg minen amit előttte 3 honap alatt semmit se tettem meg! ás ez sztem tecccet is neki mert az msn-je tele volt szivekkel:D! de adjatok vmi jo tanácsot h mi csináljak h még jobban érezze h szeretem??
2008. máj. 26. 16:26
 1/3 A kérdező kommentje:
jah és 15 éves vagyok ő meg 14:D
2008. máj. 26. 16:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Hello én 17 éves srác vok bnőm 16 és hát régen nekem is volt a gondom hogy nem mertem annyira közeledni felé de ez csak az első 1 héten volt mikor összejöttünk:D szoval azér te 3 honapig nem tudtál vele semmit kezdeni az kicsit furcsa. Szerintem találkozatok sokat legyetek jól el és persze kerüljetek egymáshoz egyre közelebb öleld át mikor megáltok előlről hátulrol ahogy akarod vagyis az a lényeg hogy mindig érezze hogy közeledsz felé és nem hagyod magára foglalkozz vele amennyit csak tudsz és persze a csók sem maradhat el barátnőmmel már hosszu percekig csináljuk mert annyira jó szoval a lényeg hogy mindig közeledj felé nevetesd meg bokolj neki amikor a pillanat adott és ha mentem mindig öleld át fogd meg a kezét szoval nekem furcsa lenne ha ugy sétálnék barátnőmmel hogy ne érjek hozzá na szal sok sikert ...
2008. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát csókolózzatok, minden szerelmes ezt teszi. Meg sétálgassatok szép helyeken.
2008. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!