Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha egy fiúra azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiúra azt mondjátok, hogy cuki akkor mire gondoltok?

Figyelt kérdés

Már vagy ezerszer hallottam, hogy "de cuki", "de aranyos","kis cuki". Ez mit jelent nálatok? Lehet hogy azért mondja ezt mindenki ,mert pici vagyok?:D (165cm)


16f

Köszönöm a válaszokat:)



2012. nov. 30. 06:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én akkor mondom egy fiúra,hogy cuki ha tetszik nekem! szóval mind külsőleg mind belsőleg aranyos! :)
2012. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Ez személyfüggő h kinek mit jelent…:) nálam pl.: h aranyos és szívesen megismerném és ha jó fej akk lehet belőle valami :)
2012. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha egy fiúra azt mondom hogy cuki, akkor helyes és alacsony vagy helyes de gyerekes arca van.
2012. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem van egy csomó lány barátom és mind a nagydarab izmos csávókra mondják, hogy cuki.
2012. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Alacsony, vékony srác vagyok és egyik képem alatt is már több lány is lecukizott, de amúgy én is csak 165 magas vagyok, meg olyan is volt, hogy full részeg csaj rám mászott és elkezdett áradozni nekem, hogy de aranyos vagyok, azt hittem meg fog erőszakolni ott helyben. :D
2012. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Cuki = ciki.
2012. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én 186 centi vagyok, de már rám is mondták, hogy cuki! XDD 17/f
2012. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én Mackóm is olyan cuki. Igaz,hogy falra mászik tőle, de akkor még cukibb. 185 centi és 105 kiló
2013. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!