Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha egy fiúra azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiúra azt mondjátok, hogy cuki akkor mire gondoltok?

Figyelt kérdés

Már vagy ezerszer hallottam, hogy "de cuki", "de aranyos","kis cuki". Ez mit jelent nálatok? Lehet hogy azért mondja ezt mindenki ,mert pici vagyok?:D (165cm)


16f

Köszönöm a válaszokat:)



2012. nov. 30. 06:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nálam például azt jelenti,hogy helyes,de még nem az a "wow de jóképű".Ha nagyobb leszel(pl.19-20)akkor biztos benne leszel a 2.kategóriámban! :D
2012. nov. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt hogy előbb fogadnám örökbe, mint hogy összejöjjek vele :)


20/L

2012. nov. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, h aranyosnak talál, de külsőre nem jössz be neki, ezért nem is jönne össze veled. Igen, valszeg azért mondják ezt, mert alacsony vagy. Imádkozz, h nőj még legalább 10-15 centit, különben sajnos a kutyának se fogsz kelleni!
2012. nov. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Számomra a cuki: fiatal, aranyos, jóképű... de nem tekintem potenciális férfinak.
2012. nov. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Ez sokmindentol fugg h kinek mit jelent a cuki ez jelenthet jot es rosszat is.Viszont a lanyok nagyon szeretik a cukidolgokat szoval hajra :)
2012. nov. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Azt jelenti jó leszel kis kulcstartónak, elfityeghetsz az oldalamon, amíg nem találok egy jó pasit.

Nem túl biztató perspektíva.

2012. nov. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

nálam szitokszó, bocsi de nekem másak az igényeim

különben is a pasim férfi legyen, egy minimális kedvességet elvárok de ennyi,(nem félreérteni bunkó nekem sem kell) a macskám az lehet aranyos

2012. nov. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Női nyelven a majdnem ratyi fogalmát meríti ki... :)

Sajnálom, az élet kegyetlen dolog!


-ReapeR-26/F

2012. nov. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
cuki, ha 10 év alatti és aranyos kölök. Felnőttre nem mondanám.
2012. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

azt hogy cuki. ölelgetnivaló, édes, kedves.

legalábbis nálam.

2012. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!