Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért választ egy fiatal nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választ egy fiatal nő idős férfit magának?

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 14:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Utolsó hajrá:)))Utolsó előtti voltam


Érettebbek és más komolya nem csajoznak buliznak hanem normálisabbak

2013. szept. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Kobold66 válasza:
38%

Tisztelt Ifjúság!

Előre bocsátom, nem lenéző, hanem segítő a hangvételem...


A válaszaitok nagy része nem válasz a kérdésre, hanem magyarázata a kérdés jogosságának.

Egyik csoport azt mondja: a pénz... Baromság. Én 50 vagyok, és azt látom, hogy ötletszegények vagytok. Elviszitek a lányt egy romkocsmába, ott nagyfiúskodtok, "előitatjátok a lányt, majd elmentek valamelyik szórakozóhelyre, ahol már százszor járt, és a végén vagy meglesz a csaj, vagy nem, de elment 10, vagy több ezresetek. Én elviszem egy kenuzásra, bérelt kenuval, (3500 Ft) egy vekni kenyér, egy tenyérnyi füstölt szalonna, (1000,-Ft) és egész nap a napsütésben hajókázunk, nézzük a vadkacsákat, sütünk szalonnát, este egy kis naplemente, laza nasi a palacsintázóban (1200,-Ft), ha akadozik a dolog, egy szál virág (400,-Ft), a többit meg a fantáziátokra bízom.... Mennyi is ez? 6000? Akkor milyen pénzről beszélünk?


Apakomplexus? Francokat! Udvariasság, a NŐ tisztelete, kedvesség, türelem. Nem az a jelszó, ahogy a "dalban" van: "...a szádba verem, vagy a szád beverem..." Srácok! Bocsi... Ez nem stílus...


Biztonságérzet... Amikor végeztünk, nem elküldöm, hanem hazakísérem. Nem egyenesen, hogy úgy érezze, meg akarok szabadulni tőle, hanem beesünk egy krémesre, vagy egy sütire valahová (600,-), hogy az maradjon meg a lányban, hogy alig tudod elengedni magad mellől...


De mindez nem szentírás, csak az én tapasztalatom. Azt csináltok, amit akartok természetesen, de olyat kell nyújtani, amiben az elsők lehettek az életében...

2015. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!