Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért választ egy fiatal nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választ egy fiatal nő idős férfit magának?

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 14:03
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Olyan 20 év korkülönbségre gondolok.
2012. nov. 29. 14:32
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy jó kérdés...

Voltam én is nagyon szerelmes egy idősebb pasiba, akkor úgy gondoltam jó lenne vele, de ahogy kezdtem kiszeretni, rájöttem nagy hülyeség lett volna most meg hálát adok, hogy semmi sem volt. Csak hát a szerelem, ami fene tudja miért alakult ki felé. Nem tudom már miért tetszett annyira, teljesen külön világ voltunk. Tapasztalata az volt..., elég rafinált volt hogy kell a nőket csábítani és csak arra ment. S szerintem általában az a mozgatórugó az effajta kapcsolatoknak (legalábbis én nem ismerek olyat, amikor nem szerető a fiatal lány és teljesen jól megvannak minden téren), mert azért akárhogy nézzük sok az a 15,20,30 év. Közös téma nem tudom mennyi lehet, mert nekem azzal az illetővel nem túl sok volt, mert egyszerűen nem éltem még annyit át, nekem nem volt mit mesélnem.

Annyit tudok, amióta vége annak a szerelemnek, soha többet nem is gondolok ilyenre, hogy nekem idősebb kéne. Most egy korombeli barátom van és ez így jó, ez a természetes és vele van közös téma, hasonlítunk, jól érezzük magunkat egymás társaságában.

2012. nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%

Mert az idös mar meg tud adni mindent amire egy csaj vagyik: biztonsag, megertes, esz, penz, lakas, kocsi, komolysag plusz a csaj ütheti a mellet, hogy ö megszerzett egy felnött pasit (akivel, most öszinten, valami pici baj lehet, hogy 35-40 evesen szingli, elvalt, es egy fiatal csitrit keres, nem egy hasonlo egzisztenciaju erett nöt)


Es miert valaszt egy idösebb pasi egy fiatalt: feszes test, tapasztalatlansag, könnyen befolyasolhato es könnyen bedöl mindennek, na meg persze haveroknak mutogatni, hogy amig ök a babajukat este cumiztatjak addig ö is ugyanezt csinalja a fiatal csajjal.

De annyira nagyon kell röhögnöm mikor a 16 eves csajok azt hiszik magukrol, hogy az eszük miatt szednek fel idös pasikat, mert egy szinten vannak!

2012. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%

Én 30 éves vagyok, a szerelmem pedig 45. Korábban azt gondoltam volna, ez nagy korkülönbség, de most nem tűnik fel. Ha összehasonlítom mégis egy korombeli férfival, max annyi jön ki, hogy többmindenről tudok vele beszélni (mert több dolgot élt át), tapasztaltabb az ágyban.

Hogy több pénze van-e? Egy 20 évesnél biztosan, egy 30évesnél nem feltétlenül. Nem is szempont. Nekem ő szerelem volt attól a pillanattól fogva, hogy elkezdett hozzám beszélni :-)

Úgyhogy a válasz tömören: így alakult.

2012. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%
en 21 vagyok a szerelmem 36. nem valasztottam, hanem beleszerettem. ö is belem. nincsen es nem is volt semmifele kommunikacios gat köztünk, en picit erettebb vagyok a koromnal, ö picit eretlenebb az övenel. amikor beleszeretettem, nem azt neztem, hogy hany eves, persze merlegeltem mikor kezdett komolyra fordulni a dolog. nyilvan az agyban is jobb egy idösebb ferfi, mert tapasztaltabb es talan jobban megbecsül, mint egy 20-25 eves, akinek valoszinüleg aktualis lennek..
2012. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%

Itt egy elfogadott keplet:


K/2 + 7


K= ferfi kora

2012. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mert sok a pénze a férfinak.

De valóban lehet apakomplexusa is. Van egy ismerősöm (lány, 17 éves), akinek kiskorában meghaltak a szülei, örökbefogadták nevelőszülök, most meg egy 50 éves pasival jár.

2012. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én egy 30 évvel idősebb férfiba vagyok szerelmes. Azért, mert tökéletes: okos, kedves, türelmes, udvarias, laza, hihetetlenül jófej. Csak sajnos esélytelen vagyok nála. :(
2012. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mert jó érett:)Nekem 30 évvel idősebb a párom és nagyon más
2013. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

de hülyeség ez a sok pénz pénz pénz... persze sok esetben helytálló a gondolta, de nem feltétlenül...


nekem is 18 éves létemre egy 60 éves férfi tetszik, és egyáltalán nincs több pénze, mint nekünk...

2013. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!