Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedésből szerelem? Létezik ilyen, vagy csak a filmekben?

Figyelt kérdés
Sok filmben látható, hogy van egy nő és egy férfi, akik folyton marják egymást, majd a végén összejönnek. Nekem ez baromi fura, nem tudnék olyan fiúval járni, akivel folyton vitatkozunk. A kérdés most azért fogalmazódott meg bennem, mert egy hónapja megismertem egy nagyon macsó olasz fiút. Egy koleszban lakunk és 2 napja már egy helyen is dolgozunk. Az első találkozásunk óta folyamatosan ugrat, meg beáll elém a sorba, ha ugyanazon az ajtón akarunk bemenni, mindent megtesz, hogy ő menjen elöl, persze én sem hagyom magam, így időnként elég nagyokat veszekszünk. A barátaink meg olyanokat mondanak, hogy love is in the air, meg kérdezik, hogy járunk -e. Igazából fogalmam sincs, mit akar, tényleg lehet udvarlás is a dolog, bár elég dedós módszer, utoljára 5 éves koromban udvaroltak nekem így. Én leginkább dominanciaharcként fogom fel az egészet, nem tudom elképzelni, hogy szerelmi kapcsolatba kerüljek vele, nem tartom rá alkalmasnak őt. Ahhoz először némi tiszteletet kéne mutatnia felém.
2012. nov. 27. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig némelyik pasi gyerekes viselkedése mögött valóban az áll,hogy tetszel neki.Nyilván ha őszinte lenne,és udvarias,nagyobb lenne a beégés veszélye,ha esetleg elutasítod a közeledését,ezért folyamodik valószínűleg ehhez a szekálós,piszkálódós,haverkodós módszerhez.
2012. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kezdődött már úgy el párkapcsolatom,h az első öt mondatában csak r*bancozott engem...
2012. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy focimeccsen már sokszor tört ki verekedés, de verekedésből még sosem lett focimeccs... :)
2012. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szerelem ellentetje a közömbösség. A veszekedés és a a szerelem majdnemhogy egy. Szóval lehet. Sőt, veszekedésből még szex is lehet. Meglepődtünk.
2012. dec. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!