Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem!?

Figyelt kérdés

Sokaknak átlagosnak tűnhet, amit most itt leírok. Viszont engem egyszerűen nem hagy nyugodni a dolog, ezért gondoltam hogy valaki mástól is segítséget kérnék.

Szóval... van egy lány a sulis csoportból, aki már egy ideje tetszik nekem. Vagy akár úgy is mondhatom, hogy mostanra már teljesen belezúgtam. Eddig minden rendben is lenne, csak az a probléma, hogy ő nem igazán érdeklődik irántam. (Néha rámnéz, meg mintha időnként figyelne is engem, jó értelemben, de amúgy semmi.) Most abszolút nem tudom, mit kellene csinálnom. Ha odamennék hozzá beszélgetni, akkor szerintem úgysem tudnánk pár szónál többet mondani a másiknak, meg egyébként is olyan értetlenül állna a dologhoz. Most azon gondolkozom, hogy egyik nap majd szépen mosolygok rá, amiből legalább félig már sejti a dolgot, aztán majd utána mindent elmondok neki részletesen, akár üzenetben megírva. Ha úgysem érez irántam semmit, akkor minek erőlködjek előre, ha meg ő is akarja, akkor majd utána alakulnak a dolgok. Ti mit gondoltok erről az egészről? Légyszi segítsetek, nagyon fontos lenne!!! :)


2012. nov. 26. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem mosolyogj rá, többször is, az jó ötlet, de attól még hogy visszamosolyog, nem kell mindjárt ráírni részletesen hogy szia nagyon tetszel szeretlek:DD ha visszamosolyog, szerintem menj oda dumálni hozzá, flörtölj vele néha, hogy azért vegye mi a szitu, aztán majd később bevallhatod:)
2012. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem leírtad a választ is. :D nem reménytelen ez nyugi. :D
2012. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, miért akarsz ajtóstol rontani a házba? Attól mert te fülig belezúgtál, ő még nem szerelmes beléd, és ez egyik pillanatról a másikra nem fog változni csak azért, mert vallomást teszel. Inkább csak elijeszted. Kezeld úgy, mint bármelyik lányt akitől akarsz valamit, magyarán ismerkedj vele, szép lassan építs ki egy kapcsolatot, aztán utána próbáld elmélyíteni. Semmi értelme egy kvázi idegennek (érzelmileg értem) bevallani nagy érzelmeket.
2012. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tomi8 ***** válasza:
Szia. Mosolyogj rá, ha visszamosolyog akkor szimpi vagy neki. Ezután szedd össze minden bátorságod és menj oda hozzá. Mutatkozz be, mondd neki, hogy nagyon szimpatikus vagy neki és szeretnéd meghívni valamire. Ha elfogadja akkor hajrá ha nem akkor ennyi. Ne vallj be neki semmi olyat, hogy szerelmes vagy belé mert ez megriaszthatja. Sok sikert.
2012. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!