Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen szerelem, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akit nagyon szeretek,ezt már ő is tudja.Neki van egy barátja,de a kapcsolatuk nem teljesen tökéletes,(ezt onnan tudom,mert sokmindent megbeszéltünk),most olyan helyzetbe vagyunk,hogy mondta,hogy felejtsem el,meg hogy ne reménykedjek( szerintem azért mondta,mert h van barátja), de beszélni beszéljünk,mert szeretné tartani a kapcsolatot velem... Az az igazság,hogy én nem tudom mit tegyek,mert egyrészt én is szeretném tartani vele a kapcsolatot,de másrészt meg úgy érzem,hogy ha beszélünk akkor nem tudom elfelejteni... 18F
2012. nov. 8. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
felejtsd el
2012. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt kell kiderítened, hogy tényleg szerelemről van-e szó, vagy erős barátságról, esetlen vonzalomról. A lány el fogja dönteni, mi jó neki, és érez-e irántad valami komolyat...
2012. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tyler913 ***** válasza:
Ne tartsd vele a kapcsolatot.Ez a lány egyértelműen szárazbarátnak,lelki szemetesládának akar Téged,akivel jó beszélgetni,aki körülugrálja,élvezi,hogy tetszik Neked,de meg soha nem kaphatod.SOHA.Legalább rendes,hogy megmondta Neked őszintén ezt.Szerintem ne maradjatok "barátok",zárd le ezt a kapcsolatot.
2012. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagyon jót ír. Én is voltam szerelmes, a csaj szemét volt, pedig nem nyomultam nagyon, küldtem neki egy rózsát is. Aztán megismertem egy csinosabb, kedvesebb lányt, és egy hónap múlva, azt se tudtam, mit ettem benne. Akkor teljesen reménytelenül éreztem magam.
2012. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagyon jót ír. Én is voltam szerelmes, a csaj szemét volt, pedig nem nyomultam nagyon, küldtem neki egy rózsát is. Aztán megismertem egy csinosabb, kedvesebb lányt, és egy hónap múlva, azt se tudtam, mit ettem benne. Előzőleg teljesen reménytelenül éreztem magam. Gyorsan lehet felejteni azt, aki nem érdemli meg az emlékezést :)
2012. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagyon jót ír. Én is voltam szerelmes, a csaj szemét volt, pedig nem nyomultam nagyon, küldtem neki egy rózsát is. Aztán megismertem egy csinosabb, kedvesebb lányt, és egy hónap múlva azt se tudtam, mit ettem benne. Előzőleg teljesen reménytelenül éreztem magam. Gyorsan lehet felejteni azt, aki nem érdemli meg az emlékezést :)
2012. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!