Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gondolataid voltak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gondolataid voltak, mikor legelőször beleszerettél valakibe? (főként lányok válaszait várom)

Figyelt kérdés
Mikor még csak olyan stádiumban volt a dolog, hogy ő nem tudja, hogy te szerelmes vagy belé, hanem csak úgy szerelmes vagy. És honnan tudom, hogy ez tényleg szerelem, vagy csak valami más érzés?
2009. aug. 17. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Csodálatos érzés, ha az ember szerelmes lesz. Nálunk úgy volt, hogy épp azt mondta sírva nekem a Kedvesem, hogy ugye nem engem kerestél és most elveszítelek....na én pont abban a pillanatban mondtam el neki mennyire szeretem.
2009. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálam az első szerelem plátói volt és 4 évig tartott, legtöbb pillanata fájdalmas volt de tanulságos...
2009. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát azt éreztem, h ő a tökéletes hapsi :)! Rózsaszín felhő, egész nap róla álmodoztam, ha csak megláttam máris elpirultam...ilyesmi :) Tök jó érzés volt. Főleg amikor először átölelt..hű...az semmihez sem fogható érzés volt :) 21/L
2009. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak plátói szerelmem volt eddig, minden csaj szart rám akibe szerelmes voltam. Mostanra tudom, hogy inkább csak fellángolások voltak ezek. De azokban az időkben úgy éreztem ilyenkor, hogy mi egymásnak lettünk teremtve, és arra gondoltam, hogy milyen jó lenne megölelni sétálni vele és teljes összhang lenne közöttünk és én végre megtaláltam. Ezekből nagy koppanások voltak mindig. :) :(

Volt olyan, akivel pár napi ismeretség után fejben már ott jártam, hogy ha összejövünk, akkor miként tudunk találkozni, hisz 70 km-re lakik. Áhh, ez is butaság volt, már tudom. ;)


21/F

2009. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyugi én meg 19 vagyok...
2009. aug. 17. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!