Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettél msn-en keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettél msn-en keresztül, találkoztatok de olyan más volt mint amilyennek gondoltad? Volt már lyen?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor miben volt más pl.


Kort és nemet írjatok már légyszi! Köszi!


2009. júl. 3. 00:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát én első látásra belezúgtam. sokkal jobban nézett ki mint képeken :) 15L
2009. júl. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

15/l: totál belezúgtam nemrégiben egy srácba msn-en. Egy közös ismerősöm mesélt róla, csupa rosszat, de végül történt valami és mégis elkértem a címét. Kedvesnek tűnt, komoly, őszinte, beszédes, értelmes, normális fiúnak. Könyveket olvasott, nem voltak hülye poénjai, annyival másabb volt, mint minden más fiú, akit eddig ismertem. Hát csoda, hogy beleestem? Művészlélek vagyok amúgy, azt hittem, tökéletesen illünk egymáshoz, hajnalig msn-eztünk, meg is változtam eléggé...

Aztán eljött a "randi" tökéletesen eltervezett randi volt, de ez nem lényeg. És igen, teljesen más volt, olyan kissé fatökű stílusban. Először az illata taszított nagyon, de lehet, h miattam használt valami extra kölnit csak mellényúlt, nem tudom. Udvarias volt, de folyton csak hallgatott, meg nyitogatta az ajtókat, amivel az agyamra ment. Hirtelen nem volt közös téma, folyton tőmondatokban válaszolt, feszült volt, ideges. A barátnőm utólag elmondta, hogy mindig ilyen, tehát nem miattam lehetett. Egyébként nagyon bejöttem neki, msn-en folyton bocsánatot kért másnap és még egy esélyt kért és a körülményekre hivatkozott, mások előtt sajnáltatta magát... de ez már nem a kérdésre adott válaszhoz tartozik, tehát nem részletezem. hosszú, izgalmas, vagy legalább érdekes történet, ha valakit érdekel, írjon nekem;)

2009. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Még kislány koromban (14) belezúgtam egy pasiba (31) akivel rengeteget beszélgettünk chaten, de sosem láttam képen sem, aztán eljött meglátogatni annyit mondott magáról hogy szőke hosszú hajú és alacsony, na ez eddig nekem pont ideál, valami jó pasit vártam, de hát elég csúnya volt szegény, kissé szakadt ruházat meg borostás, meg olyan fura arca volt, mindenesetre emiatt nem szerettem ki belőle mert egyébként nagyon aranyos volt és jól kijöttünk:) Viszont sosem jöttünk össze a korkülönbség miatt.

24/L

2009. júl. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Én még csak 19 vagyok, informatikusnak készülök, szóval sokat ülök a gép előtt, de csak annál jobban utálom az msnt meg a hasonló ökörségeket, mert nem a másik emberrel beszélsz igazából. Nem látod a reakcióit, nem tudsz ránézni, aztán pl a hallgatásnak is lehet jelentősége, egyszerűen az egész nem ér egy kalap sz*rt se, és nem értem ezt a sok kérdést állandóan, amelyikeknél mindenhol "msn-es ismerkedésről" van szó. Bocsi előttem szóló, de az meg aztán végképp meghaladja a tudományomat, hogy hogyan lehet msn-en beleszeretni valakibe. De biztos én vagyok csak régimódi ilyen szempontból.
2009. júl. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kettővel előttem szóló*
2009. júl. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem szeretnék erről vitát nyitni. nekem a kérdésem az volt volt -e már iylen és másabbnak tűnt mikor vele voltál. nem a kérdésemre feleltél és ne offolj ha lehet.
2009. júl. 3. 00:52
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Igen én beleszerettem,de nem értem el vele semmit se mert hazudtam neki,ebből már nem lesz találkozás :)

Amúgy ne legyél ilyen hogy ne offolj,stb,neki is lehet véleménye,neki ez volt.

Oké vállalom,hogy most lepontoztok :D bár elég gyerekes,azért mert más vkinek a véleménye :)

2009. júl. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
79%
msn szerelem...öncsalás. ez nem szerelem. hiányzik belőle a másik.
2009. júl. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

valójában én sem tudom elképzelni, hogy ez hogyan lehetséges. de mondjuk a sok minden mellett, ami ez ellen szól-mert tényleg sok ilyen van, van olyan is, ami pozitívum lehet. pont az, hogy nem ítélsz el valakit a külseje alapján, hogy előbb ismered meg a szemályiségét és úgy szereted meg. És szerintem annak ellenére, hogy nagyon gagyi ez az ismerkedési mód, és ahogy előttem írták egyszerűen tényleg nem látod a másik reakcióit, mégis, azért kialakuhat benned egy kép és megismerheted pár tulajdonságát.

Erről csak annyit mondhatok, hogy én nem ellenzem, de annak, aki nagyon álmodozó és tényleg a szőke herceget várja mindig, azt érhetik csalódások. amúgy én azt vettem észre, hogy inkább a lányok szeretnek bujdokolni, a fiúkat zavarja, hogy nem személyesen beszélnek egy lánnyal és sürgetik a találkozás időpontját.

2009. júl. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt.. már 3 hónapja együtt voltunk, mikor találkoztunk (nagyon messze lakunk egymástól). Megláttam és csak még jobban beleszerettem. Tudtam róla, hogy helyes, kedves, aranyos minden, de élőben teljesen másabb volt, de szerencsére még jobb (:


16L

2009. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!