Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettél msn-en keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettél msn-en keresztül, találkoztatok de olyan más volt mint amilyennek gondoltad? Volt már lyen?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor miben volt más pl.


Kort és nemet írjatok már légyszi! Köszi!


2009. júl. 3. 00:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%

Létezik msn szerelem?:O

Hát lehet..végülis..szvsz, csupán csak a sok beszélgetés miatt elkezdünk kötődni az emberekhez...bár nemtudom hogy van ez..

:)

2009. júl. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hmm hát igen is bele lehet szeretni msn-en keresztül vkibe (ezt azoknak üzenem akiknek nem tetszik ez a kérdés) az én barátomat is igy szerettem meg és még mindig együtt vagyunk lassan másfél éve....
2009. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen.

a sráccal kb 1 hónapig beszéltem és hát tök belezugtam (olyan igazi szerelem nem volt,de elég közel állt a szivemhez)

Aztán kiderült,hogy a tesója oda ár ahova az én egyik régi barátnőm és mindketten ballagnak,ugyhogy egy helyen leszünk és megbeszéltük,hogy ott találkozunk.

Bár nem randi de végülis találkozás.

A srác viszont borzalmasan esetlen volt,nem szólt egy szót sem, nemis volt helyes, sőt hogy iylen esetlen votl egyszerűen nagyon taszitott,igy elis mentem hamarabb és rettenetesen elkezdtem bőgni..

én nem ajánlom senkinek,mert én eddig ilyesmikben csak csalódtam,és az msn amugy sem valami személyes dolog..


17/L

2010. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!