Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlagos lányként is lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos lányként is lehetek boldog?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Én egy átlagos arcú(nem arra gondolok hoyg nem sminkelem magam,hanem hogy nincs különlegesebb arcom),vékony lány vagyok(napi egy percet se foglalkozok az alakommal),aki foglalkozik magával(szerintem nem is keveset,nem is sokat :))Itt mindenki avval foglalkozik hogy hogy adjon magára,én viszont mindenap ugy lépek ki az ajtón hogy elégedett vagyok a végeredménnyel.:) Viszont soha nem kezdeményez nálam olyan srác aki nekem is tetszenne csak azért,mert nincs egy hú de különleges arcom.:).Ez az egész dolog már nagyon lehuz,egyre többet vagyok miatta rosszkedvű.Egy csomo ugyanilyen külsejü lányt látok az utcán,még sincsenek ennyire elkeseredve.A bárataim azt mondják majd megtalálom az igazit stb.stb.,de mostmár régóta huzodik a dolog és tényleg szeretném tudni az okát.Szóval/fiuk lányok!Mért lehet ez?Velem van a probléma(esetleg a belsővel),vagy más lányok egyszerűen csak jobban eltudják fogadni hogy olyan sráccal legyenek aki akad és nem olyannal aki tetszik neki?

2012. nov. 23. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát ha csak "valaki" kell, akkor meg mit rinyálsz itten? Jelentkező, mint írod lenne, de elhajtod a bús 3,14csába, mert egy válogatós tyúk vagy.
2012. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

1.Mindenki válogat senki se jár akárkivel,érdekes is lenne

Te akárkivel járnál?

2.Nem hajtottam el senkit csak annyit irtam hogy nem akarom hogy kínosan jöjjön ki a dolog

3.A kérdésem fő célja az volt h választ kapjak mert hát a való életbe nyilván nem merem ezt megkérdezni a barátaimon kivűl mástól

4.nem vagyok k*rva

2012. nov. 23. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!