Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves korban lehet legkéső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban lehet legkésőbb megházasodni, hogy még ne legyen gáz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ahogy múlik az idő egyre később akarok házasodni. 15-16 évesen még arra gondoltam, hogy 30 évesen. 20 évesen arra, hogy 35 évesen. 22 év körül, hogy 40. Most, hogy 26 éves vagyok, pedig azon gondolkozom, hogy 50. Semmitől nem borsódzik a hátam jobban, minthogy egy puncinál kikössek és soha semmit mással. Ugyanakkor csak kéne gyereket is csinálni, akit normálisan fel kéne nevelni. Meg az sem utolsó, hogy ne legyen túl nagy a korkülönbség. 30 éves öreglányt meg nem akarok elvenni majd. Mi a véleményetek?
2012. nov. 22. 23:48
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Értem, hogy a gyerek nem akar csonka családot. Én sem. Ezért akarom halasztani a dolgot minél jobban. Ameddig nem gáz. Hogyha akkor jöjjön a hanyatlás, amikor már úgyis mindegy nekem és nem előbb.
2012. nov. 23. 00:02
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen idióta vagy :D
2012. nov. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nem kötelező komoly kapcsolatban lenni senkivel...

Van elég ribanc, tessék válogatni.

2012. nov. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Még szerencse hogy nem minden pasi érez igy. Tudod a legtöbb pasiban ugyanúgy eljön az igény a házasságra gyerekre. Nem csapdának érzik kiszórakozták magukat és normális kapcsolatra vágynak. Amig igy érzel ahogy most addig ne akarj gyereket, mert csak megkeseríted az életét, na meg ő is a tiédet. Tudod a gyereket nevelni is kell, foglalkozni vele nem olyan hogy félre rakom ha nincs kedvem hozzá.
2012. nov. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Sajnos a ribancok teljesen lelkisérültek. Laza ribanc lenne a jó, de ilyennel nem igen találkoztam.


Persze a kis vérszívó sokkal jobb, mi? Ennyit a nagy női önmegvalósításról, hogy az ember egy kicsit normális, akkor már vegyen is el azonnal, hogy dolgozzak helyetted, meg vegyem a terheket a nyakamba. Szánalmas!


Hogy kapkodtok egy normális férfiért, mint a fuldokló halak a levegőért. Persze már simán a dugás nem megy. Az egész életem kell!

2012. nov. 23. 00:15
 16/25 A kérdező kommentje:
Ti szoktátok, nők csakúgy félrerakni a dolgokat, ha nincs kedvetek hozzá. Főleg a főzés, takarítással vagytok így. Még azt is nekem kéne, ha így haladunk. Jóhogy nem én szülöm meg a gyereket!
2012. nov. 23. 00:16
 17/25 anonim ***** válasza:
Nahát, ez vagy elmebeteg, vagy elég csúnyán visszanyalt a fagyi mostanában :D
2012. nov. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az is benne van, hogy nem igen tudom tisztelni a nőket. Nem látok alkalmas anyákat. Vagy aki alkalmas anyának azt nem raknám teherbe, mert nem akarom, hogy a gyerekem hasonlítson rá.
2012. nov. 23. 00:34
 19/25 anonim ***** válasza:
sajnos ide jutottunk, ez a mai világ miden pár kapcsolatot már a gáz határoz meg..... SOK AGYATLAN BUNKÓ BAROM ÁLLAT
2012. nov. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hát én teljesen komolyan mondom, hogy te undorító vagy. 16 éves koromtól szerencsétlenekkel, vagy hazugokkal hozott össze az élet egészen addig míg majdnem 23 nem lettem, de NEM adtam fel, és akkor megtaláltuk egymást álmaim férfiával, akivel igazán szeretjük egymást, és már majdnem 2 éve együtt lakunk. (nyilván mi is szoktunk vitázni, néha veszekedni, de mindig megbeszéljük).
2012. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!