Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves korban lehet legkéső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban lehet legkésőbb megházasodni, hogy még ne legyen gáz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ahogy múlik az idő egyre később akarok házasodni. 15-16 évesen még arra gondoltam, hogy 30 évesen. 20 évesen arra, hogy 35 évesen. 22 év körül, hogy 40. Most, hogy 26 éves vagyok, pedig azon gondolkozom, hogy 50. Semmitől nem borsódzik a hátam jobban, minthogy egy puncinál kikössek és soha semmit mással. Ugyanakkor csak kéne gyereket is csinálni, akit normálisan fel kéne nevelni. Meg az sem utolsó, hogy ne legyen túl nagy a korkülönbség. 30 éves öreglányt meg nem akarok elvenni majd. Mi a véleményetek?
2012. nov. 22. 23:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Azért ne házasodj mert gáz ha nem teszed
2012. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Jó, csak ha ezzel kalkulálok, akkor soha az életben nem házasodok meg és gyerekem sem lesz. Pedig csak kéne.
2012. nov. 22. 23:53
 3/25 anonim ***** válasza:
Még éretlen vagy hozzá, de majd jön egy nő aki úgy törli ezeket az érzéseket mintha nem is lett volna. Persze nem mindnekinél de a többségnél így van. Van aki sosem érik meg a monogám kapcsolatra, csak ötven x évesene gyedül találja magát... Ja meg a nagy nöcsábászok is egyszer megunják az új puncit. Már nem fogja motiválni mert annyi volt. hanem elkezd vágyni egy ennél komolyabb dologra. A kötődésre a valakihez tartozásra.
2012. nov. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Az, hogy paraszt vagy, és ne házasodj!
2012. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
mért érzed hogy pedig csak kéne???? Csak mert a legtöbb embernek van??? nem egy divatos kigészítőről beszélünk....
2012. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Vannak a 30 évesek között is jó formában lévők. És amikor idősebb leszel, a most öreglánynak tűnő nő egy hamvas fiatal lány lesz a szemedben. :)

Egyébként én is hasonló vagyok, szerintem 38-40 előtt nem is fogok megházasodni. elhiszem, hogy előnyösebb hamarabb, de az sem mindegy, ki milyen életet tudhat magáénak. aki már 14-16 évesen diszkókirálynő/partyarc és 20-22 éves korára tökéletesen kiég, az nyugodtan házasodhat fiatalon is. Ellenben aki huszonévesen veszti el a szüzességét és bulizni is későn kezd el, az nyugodtan várjon, jobban jár vele.

Egyébként pont egy hasonló ok volt a probléma kiváltója a mai Gyanú Árnyékában epizódnak is. A fickó korán nősült/lett gyereke, erre 40 évesen otthagyta a családját és összejött a lánya osztálytársnőjével. Persze alaposan eltúlozta, de mindenképpen otthagyta volna a feleségét.

2012. nov. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Gyereket kell csinálni, mert anélkül nem teljes az élet. Gyereket mindig is akartam sokat. De a rabláncot, hogy ugyanazt a nőt kell heggesztenem 20 éven keresztül és máshoz hozzá sem érhetek. Ez túlzás.
2012. nov. 22. 23:58
 8/25 anonim ***** válasza:

Ha 26 évesen neked a 30 éves nő öreglány, akkor tényleg nem vagy készen a házasságra. Én 26 évesen házasodtam és pár éve elváltam. Most 36 vagyok nem érdekel, hogy legalább 37 leszek a második esküvőmön.

Szerintem aki ilyenekkel foglalkozik, az lélekben még nagyon gyerek.

2012. nov. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
viszont a gyereked nem egy csonka családot érdemelne, pedig az lenne ha igy bánnál az anyjával, ja és ne hidd hogy sokra becsülne majd ezek után ha felnött lesz.
2012. nov. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Remélem ez kamu kérdés...

Inkább fogadj örökbe egy döglött molylepkét, abban talán nem teszel kárt.

2012. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!