Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képzelődöm, vagy a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képzelődöm, vagy a barátomnak tényleg tetszik a barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátommal már évek óta együt vagyumk.Húséges(tudom mivel sokat vagyunk együtt),látom,hogy szeret engem,meg meg is vagyunk.De észrevettem,hogyha kimegyünk a társaságommal(vagy lehet én gondolom túl)keresi az egyik barátnőm társaságát,meg olyan kedves vele,meg figyeli mit mond.Ezt mire véljem?
2009. aug. 16. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát van ilyen...

Nézz körül magadban, neked nincs olyan ismerősöd, akire figyelsz, jól érzed magad és nem a barátod? Azt javaslom bízz meg legalább az egyikben :)

A lényeg, hogy veled van és nem a barátnőddel!

2009. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem akarom az ördögöt a falra festeni és lekeseriteni sem szeretnélek, de nekem is volt egy hűséges pasim és egy barátnőm 2és fél évig. A többit gondolom sejted.

A lényeg. Ha a pasid tényleg szeret nem fog megcsalni. Az hogy esetleg tetszik neki a barátnőd az lehetséges, de ha mindketten tiszstelnek téged nem tesznek semmit. Ne féltékenykedj rájuk és ne adj okot hogy hozzá meneküljön esetleg elsirni a bánatát.

És szeres ugyanugy továbbra is akkor minden rendben lesz. Csak legyen nyitva a szemed. :)


27/L

2009. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!