Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi a véleményetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek ha egy lányon alapozó van?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Mű. Nem szeretem a sminkelő lányokat. Látni szeretném az arcát. Ennyi erővel járkáljon álarcban.
2012. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok. Fel sem tűnne.
2012. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mű lenne...
2012. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha valakinek csúnya az arcbőre oké de akin vastagon látszik az gáz én lány vagyok és garnier bb krémet használok tök jó fed is és nem látszik semmi mondjuk nekem nincs hiba nagyon az arcomon
2012. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy mi az... ha vakolat, akkor inkább ne! :)
2012. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én lány vagyok de szerintem is mű...ha valakinek olyan bőrhibája van, ami nagyon látszik pl májfolt, pattanás utáni hegek és hasonlók akkor azt mondom oké, de akkor se olyan vastagon...láttam már érdekes fejeket a túlzott alapozó használat után (vastagság)...síró- és röhögő görcs kerülgetett egyszerre....
2012. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha egy szőrnyeteg bújkál az alapozó mögött,akkor jó, mert elfedi. Ha alapból szép, bársonyos, jól ápolt bőre van, akkor viszont bűn!ilyet elkövetni ellened. Az alapozó büdös, fullasztó kemikália, szinte rettegnék hozzáérni egy ilyen nőhöz, félek, hogy tiszta pattanás lenne az amúgy nem ragyás arcom tőle, mert eltömítené még az én pórusaimat is a vacak púdereivel.
2012. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felesleges...
2012. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
felesleges ez a "vakolat". ha a szemet egy kicsit, ízlésesen kifesti az oké. de az alapozónak olyan mû hatása van. 17F
2012. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és a barátomnak egyáltalán nem tűnik fel sem az ha ki vagyok sminkelve, se az ha nincs rajtam semmi :D
2012. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!