Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem ír rám, attól még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír rám, attól még tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Heló.

Van egy lány a suliba, mostanában elég jóba lettem vele, szinte minden nap beszélünk. Nekem tetszik ez a lány.

Se soha nem ír rám. Mindig én írok rá.

Miért nem ír ő soha?


2012. nov. 22. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert a lányok nem kezdeményeznek ilyen dolgokban.


Hogyha rendesen tudtok beszélgetni miután ráírtál, akkor nincs gáz.

2012. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy beszélgettek, és neked tetszik, még nem jelenti azt hogy te is bejössz neki.Azon meg ne lepődj meg hogy nem ír rád, pláne így hogy nincs is semmilyen bizonyítékod arra hogy te is bejössz neki.Beszélgetés még nem jelent szerelmet.Ha bejönnél neki és tudnád is, akkor sem kellene meglepődnöd hogy nem ír rád,hiszen te vagy a fiú és csúnya volna neki kezdeményeznie.
2012. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem tetszel neki, különben mi az Istennek beszélnétek annyit. De ezt persze érezni kell.
2012. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam ráírni az emberekre chaten, mert akkor tuti pont beletrafálok hogy akkor lép le. Ha vki akar velem beszélgetni az úgyis rámír
2012. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy tetszhetsz neki! Ne vedd biztosra, de azért jelenthet valamit, ha olyan sokat beszélgettek.

Lehet, hogy egyszerűen csak nem mer rád írni, annak viszont örül, ha te írsz.

2012. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szióka!:D

hát figyelj ha jóba lettetek,akkor nincs gond,mert csíp téged.;) de leeht scak nem emr rád írni vagy lusta,vagy fél h te mit szólsz hozzá.ugyanígy voltam vele...:D nyugi a nem rámenős csajok iylesmik:)

2012. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy éve meg vagyok halva egy pasiért, de sosem írok rá, mindig megvárom míg rám ír. (Egy héten kétszer minimum rám szokott.) Azért nem írok rá, mert félek, hogy idegesíteném, vagy furcsállná.
2012. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!