Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek van egy gyerekkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek van egy gyerekkori ismerőse, aki le akart vele feküdni. Én válaszoltam rá. Jól cselekedtem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
MSN en olyanokat írogatott a barátnőmnek, hogy: "mit szólnál egy numerához? A pasid nem tudna róla;)". Mondtam, hogy ezért beverem a pofáját. A barátnőm védte mert csak "hülyül"-t. Van egy informatikus ismerősöm, aki valami IP cím alapján lenyomozta a hollétét. Megtaláltam a srácot, betörtem az orrát, és szappant etettem vele, hogy máskor tisztább gondolatai legyenek. A barátnőm azt mondta, hogy eltúloztam, meg hogy kicsit túl féltékeny vagyok. Szerintetek kinek volt igaza?
2009. aug. 16. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kamu kérdés
2009. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
KAMU
2009. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szeretnél te ilyen kemény lenni, közben meg kis nyámnyila lehetsz. Ha-ha
2009. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is...
2009. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Legalább reméltem, hogy legalább itt valaki segít. Szerintem többen is voltak már ilyen helyzetben, ti mit cselekedtetek?
2009. aug. 16. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
tuti hogy kamuzol ... egyébkéntmeg szerintem nem tedted jól ha ez valóban megtörtént ... attólmég hogy ezt mondta még nem tette meg , és azis lehet hogy viccből mondta úgyhogy erről ennyit ! és örülj hogy nemdugott börtönbe! ....
2009. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyjal mar,ip alapjan max varosra pontosan lehet nyomozni...
2009. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem beszari vagy, minimum lekellett volna vágni a hímvesszejét, és amúgyis kamu.
2009. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!