Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti is tapasztaljátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is tapasztaljátok ezt a legtöbb lánynál?

Figyelt kérdés
Én egyetemen végeztem és 5 évig voltam kolis. De nálunk rend volt szinte mindig. Volt ott karbantartó ismerősöm is, aki azt mondta, hogy legtöbbször még néhány fiús szobában nagyobb a rend, mint a lányokéban. Azt mondta, hogy ott nem ritka a lányos szobákban, a fürdőszobában véres bugyi, vagy ondós gatya van felakasztva. A kukában véres tamponok, a szekrényekben alkoholos üvegek tömkelege. Miért van sokszor így, hogy a legtöbb lány ilyenné vált?
2012. nov. 22. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert a szüleik egész életükben kinyalták a popsijukat és beléjüknevelték, hogy ők az Univerzum központjai és nekik minden alapból jár, a többi ember pedig csak arra van, hogy őket kiszolgálja és hasznot lehessen belőlük húzni.
2012. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De ez a gondolkodásmód manapság általános még férfiak körében is. Azért van ennyi nagypofájú, bunkó szemétláda, mert azt hiszik, hogy körülöttük forog a világ és ők a főhajjakendek.
2012. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a legtöbb lány csak addig ilyen amíg nem történik vele valami nagy csalódás. úgy vannak vele hogy fiatalok most kell kiélni magukat, lehet inni de mindent csak mértékkel. Mondom ezt úgy hogy 15 éves vagyok és lány. én is imádok bulizni ,csak gondolkodni is kell :)
2012. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 6 évig voltam kolis,és ugyan ezt látom amit a kérdező leírt! A lányok "trógerabbak" mint a fiúk!
2012. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a lányok sok esetben elég igénytelenek a környezetükre. gondolom az elkényeztetettségre és az ebből fakadó lustaságra tehető vissza. elvégre egy nőnek elég egy gazdag férfit találnia aki eltartja...
2012. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!