Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki lehet törni tört már ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet törni tört már ki valaki a friendzonából egy lánynál?

Figyelt kérdés
Általában lányoknál van az hogy egy pasira a lány csak barátként tekint és azt barátnak fogja látni szinte mindig, és abból kitörni szinte lehetetlen, de vajon sikerülhet?
2012. nov. 17. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%
Ha valaki bekerült,az megérdemli,hogy ott is maradjon.
2012. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sikerülhet, max minimális eséllyel. Éppen ezért nem cél. Annyi nő van, mint égen a csillag!
2012. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nem
2012. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
előfordulhat
2012. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Kalapáccsal.
2012. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
igenis előfordul, hogy a lány beleszeret egy CSAK barátjába/haverjába
2012. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ki lehet. A barátom már csak tudja. :D
2012. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Easy, legyél újra domináns, sz@rd le a csajt, és hagyd, h ő teperjen. Jelezd, h nem fontos neked.


Aki engem friendzone-olt, én lesz@rtam most nagyon teper. Ez a megoldás :D De mondjuk már esélye nincs szerencsétlennek, mert nélküle tökéletesebb az életem, mint vele.

2012. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

hát én eddig az összes pasimat úgy szedtem fel hogy először csak haverkodott.

szó se volt semmi szexuális töltetről, semmi randi-szagról mert ha ilyet észlelek azonnal menekülök.

ilyen vagyok, én szeretem irányítani a dolgokat mert ha más csinálja helyettem bef.sok, lelépek és fuccs az ügynek.

szóval, szépen 2-3 hónapig megy ez a barátosdi közös haveri találkozókon a közös társasággal, aztán kezd a pasi hazakísérgetni és ezeken a részeges-mámoros éjszakákon kezdünk el hosszan filozófálni az élet mély értelméről. aztán meg később nem is kísér azonnal haza mikor "véletlenül" mindig egyfelé megyünk hanem teszünk még pár kört, aztán felvesz neten és dumálunk, aztán csak haveri találkozó és aztán összejövünk.

nekem mindig így kezdődött az összes kapcsolat, az előre tervezett randikon csak feszengtem, ha le akart smárolni elszívtam egymás után 5 cigit hogy ne legyen rá alkalma, görcsben volt a gyomrom hogy fogdosni akar valaki aki még félig idegen és bennem semmi kötődés nem alakult ki iránta.

szóval, vannak még ilyen lányok, akiknél barátságból lesz szerelem és a legjobb, ha elfelejtitek a buta általánosításokat, a filmes/tanfolyamos kliséket mert 50-50% hogy épp működik-e az adott nőnél hogy azonnal lerohanják vagy sem.

tehát: bízz az ösztöneidben és kész.

2012. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

persze, hogy van.

a barátnőmmel az első hat hónapban csak barátok voltunk, és igazán semmit sem csináltunk együtt, csak egy iskolába jártunk és pár délutánt haverokkal együtt töltöttünk, de nem volt lehetőségem közeledni úgy, mint PASI. aztán ő elballagott, és jött a nyár néha elmentünk közösen ide-oda haverokkal, de semmi komoly. tudom én, hogy hogyan kell csajozni, és nagyon könnyű dolgom volt őt elhívni randira, mert megkértem, hogy jöjjön el velem valamit venni, ő eljött, és CSAK BARÁTKÉNT nagyon gyorsan egy esernyő alá menekültünk, én egyre gyakrabban ölelgettem, fogdostam, és nagyon jól elvoltunk kettesben is, majd elmentünk egy programra csak ketten, és nagyon hülye érzés volt, hogy csak barátok vagyunk, és az ölelések száma sem volt éppen a megfelelő. Aztán mivel már többször is mondták, hogy nekünk össze kellene jönni, ezért megmondtam, hogy nekik van igazuk, és hogy össze kell jönnünk. és nagyon úgy tűnik, hogy mi ketten járunk. egyszerűen csak oszd meg vele minden dolgodat, ha érzed, hogy kíváncsi rá, kezd el ölelni, és finoman érinteni, legyél férfias és domináns. ha már barátok vagytok, akkor úgyis el fog jönni veled akárhová, nem kell kérdezgetned, hogy van-e kedve eljönni, és ha úgyis eljön, akkor ezt a találkozót már csak elrontani lehet. ha látnak mások is együtt, az külön jó is. de az is számít, hogy milyen a csaj, és hogy mennyire voltál szexuális a barátság során...

2012. nov. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!