Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor egy lány tőle jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy lány tőle jóval alacsonyabb fiúval jár, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 02:24
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nincs összefüggés.
2009. aug. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát megnézni megnézem,de örülök,ha boldogok.Ez csak külsőség.De rengeteg olyan van aki viccet csinál belőle.
2009. aug. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok semmire, az Ő életük, az Ő dolguk.
2009. aug. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ahh<3:D
2009. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
azt,hogy szeretik egymást és nem érdekli őket ,hogy ki mit gondol
2009. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát megnézem őket, mert én nem tudnám elképzelni hogy alacsonyabb legyen nálam a barátom... De végülis ha ők boldogok és őket nem zavarja akkor miért is ne lehetnének együtt? :)
2009. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) Nemrég megismertem egy fiút, imádni való, és tetszik nekem. Igazat megvallva modellkedem, ő meg kicsi és tömzsi. Akaratlanul is néha pózolgatok utcán, és kicsit viccesnek éreztem a szituációt amikor karöltve sétálgattunk.:) Viszont ezt az érzést kezdi elnyomni valami más..azt hiszem beleszerettem. Gondolom ne fog zavarni engem idő után ezek a több centis különbségek. Köszi a válaszokat!
2009. aug. 16. 23:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom egy fél fejjel alacsonyabb. Félévig veszekedtem, hogy nem akarok vele járni, aztán májusba csak összejöttük. Eleinte úgy éreztem, hogy mindenki minket néz az utcán, aztán rájöttem, hogy senkit sem érdekel a mi magasságunk.... :)
2009. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy az egy tökéletes kapcsolat mert nem törődnek mások véleményével és szeretik egymást
2009. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!