Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszott velem?

Figyelt kérdés
2 hete jöttünk össze a mostmár ex pasimmal. 4 nap után bejött a szüleimnek bemutatkozni és másnap elvitt az ő szüleihez bemutatni. Eljött velem moziba olyan filmre amit meg sem akart nézni, utána elmentünk bulizni ahol bemutatott mindenkinek mint bnőjét, és visszahallottam h azt mondta mindenkinek h szeret engem. Most mégis eldobott azzal az indokkal h csak úgy szeretett meg mint 1 barátot. Miért tette ezt velem? Most amikor beleszerettem most akar elhagyni? Ő akarta annyira h a bnője legyek mert állítólag régóta tetszettem neki.

2012. nov. 20. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
mert azt hitte, hogy szerelemből szeret, de közben rájött hogy mégsem
2012. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vagy a másik eset az is lehet, h hallott rólad vmit, vagy vmi nem tetszett neki! Sztem járj utána, kérdezd meg a közös barátokat, ismerősöket, h nem-e mondott vmit ami esetleg nem tetszett neki! Kivánom h rendbe jöjjön a dolog! :)
2012. nov. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. dec. 15. 17:09
 4/5 anonim válasza:
Vagy esetleg az is történhetett, hogy sok olyan ember van sajnos, akik ha nagyon akarnak 1 embert, akk meg vannak őrülve! És ha már megkapták, akkor már nem érdekli őket! Vadászösztön :(
2013. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok lehetőség van. Az igazságot lehet, hogy ő maga sem tudja pontosan.

Lehet, hogy látens homoszexuális, de a társadalmi elvárásoknak megfelelően egy lánnyal szeretne kapcsolatot kialakítani. Jó barátod, é remélte hogy ez szerelem, de hamar felismerte, hogy ez csak önámítás volt...

Lehet, hogy korábban esetleg megbántottad, és ez csak egy béna "bosszú" volt.

Lehet, hogy valaki azt mondta neki, sose lesz barátnője, és be akarta bizonyítani, hogy de.

Lehet, hogy teljesen össze van zavarodva és nem tudja/tudta elválasztani a barátságot a szerelemtől.

Lehet, hogy rájött, hogy túl "nagy falat" vagy neki életstílusban, kereset vagy intelligencia tekintetében, nem tudna megfelelni neked, nem tudna működni a kapcsolat. Esetleg fordítva.

Van néhány lehetőség, és ez még biztos nem mind.

2013. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!