Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem még mindig. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még mindig. Miért mondd ilyeneket még mindig? Miért viselkedett így?

Figyelt kérdés

Bocsi,hogy hosszú lett...


Van egy régi nagy szerelmem akivel jártunk fél évet még 18 éves koromban (ő 20 volt) minden szépnek tűnt suliban együtt voltunk, délután találkozgattunk, minden hétvégén késő éjjelig együtt voltunk, bemutatott ismerőseinek, unokatestvéreinek, nem titkolt, telefonon ha nem voltunk együtt ezreket beszéltük sms-eztünk el. Aztán kiderült van barátnője, látták ismerőseim, szakítottam vele. Hetekig könyörgött hogy bocsássak meg, eljött utánam, sírt, még le is térdelt, hogy azért van csak vele mert nagyon beteg a csaj és nem akarja most egyedül hagyni még ő is, nem teheti meg ilyen helyzetben. Megértettem... találkozgattunk de nem bírtam sokáig ezzel a tudattal lenni, szakítottam. Csaj megtudta hogy képben voltam. Új barátom lett, de végig keresett és nem hagyott békén, fél év után szakítottam az akkori barátommal... Megtudta még jobban rámhajtott, nagyon sokat keresett, könyörgött, többször lebukott barátnője előtt, mondta tartsak ki kicsit és ahogy lehet lelép csak a megfelelő időre vár. Nem volt párom ezért mondtam neki hogy próbáljuk meg még egyszer, vártam rá 3 hónapig de semmi nem változott, barátnője is kezdett meggyógyulni, elborult az agyam mondtam neki soha többé ne keressen. Lett új párom. Most 22 vagyok, még mindig sokat álmodok vele és nem tudtam elfelejteni, érzem hogy még mindig szeretem csak próbálom elnyomni magamban az érzést. Ő még mindig azzal a csajjal van.

1,5 évre rá, hogy semmit nem tudtunk egymásról most szülinapomkor felhívott, felköszöntött, beszélgettünk, mondta hogy ő még mindig szeret és mintha sírt is volna a telefonban mondta hogy soha nem fog elfelejteni, de békénhagy, nem akar belekutyulni a mostani kapcsolatomba. végén megbeszéltük hogy találkozunk de csak barátilag, beszélgetünk mi történt azóta, még felhív időpontot egyeztetni. Hívott 3x de nem vettem észre... nem mertem visszahívni, azóta nem keresett


1. Nagyon naiv voltam és jó színész lehetett?

2. Nem értem, ha velem csak játszott volna, és a barátnőjét szereti akkor miért kockáztatta a kapcsolatát?

Szerintetek? Miért mondd ilyeneket még mindig?


Több éve ezek a kérdések villognak az agyamban és nem hagynak nyugodni...



2011. dec. 27. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:

szia! velem is történt ilyen eset, úgyéreztem mint te, biztos vgy benne h szereted? mert pl én rájöttem h nem szerelem az már csak vágyom az után amit nem kaptam meg! ( h nem nyertem) durván, ha van most kapcsolatod ami jól működik szerintem inkább arra koncentrálj és ha eszedbe jut gondolj inkább a párodra, elfelejtet veled mindent ha szeret!

ha őtényleg szeretne és szeretett volna régen is akkor elhagyhatta volna a barátnőjét ha beteg ha nem , mert attól még támogathatta volna.. de ezt csak én gondolom így

2011. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!