Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Van itt pár olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Van itt pár olyan akinek a pasija máshogy viselkedett akkor amikor összejöttetek mint pl fél év után? Tehát h már nem annyira romantikus, nem annyit hiv, nem annyira törődik veletek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti h már nem szeret annyira mint azelött és már nem nagyon érdekes a kapcsolat már köztetek számára.sajnálom de ez az igazság.tapasztalat
2011. dec. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok, de persze. Ez tök normális, hiszen a kapcsolat elején ismeretlenek vagytok egymás számára, és ezért sokkal érdekesebbek is.


Erre nem kell rágörcsölni, megijedni stb. ez nem baj. Ha ügyesek vagytok, a kapcsolatotok nem fog ellaposodni. Arra kell vigyázni, hogy ne unjatok egymásra. Ehhez az kell, hogy törődj magaddal, a pároddal és a kapcsolatokkal. Ez nehéz, ezért meg kell dolgozni, magától nem fog jönni. Tapasztalatom szerint ebben a nők sokkal ügyesebbek, ők sokkal jobban értenek általában az emberi kapcsolatokhoz. Kedveskedj neki, csináljatok együtt dolgokat, amiket a párod is szeret. Nem az a lényeg, hogy a nyakán lógj, hanem az, hogy elhitesd vele, hogy veled akar lenni minden áron (és azt érezze, hogy ő találta ki).


Ez olyan rafinált dolog, mint a csajozás: igazából a csajok hódítanak meg minket, csak pasiként azt hiszed, hogy nem. Pedig dehogy nem :D


Arra vigyázz, hogy ne akaszkodj rá, meg ne mondd a szemébe, hogy "nem szeretsz úgy, mint rég", mert egyrészt szemét dolog (és amúgy szerintem ő is érzi, és valószínűleg őt is bántja), másrészt csak elidegeníted. Hass rá, bűvöld el, küzdj érte, légy természetes, és a pasid biztosan meghálálja ;)


Amúgy barátnőmmel folyamatosan vannak ilyen periódusok, jellemzően, ha mindketten túlságosan elfoglaltak vagyunk, és nincs időnk foglalkozni magunkkal és egymással. Sokszor egész kis apróságok, egy kis kedveskedés segít túllendülni a holtponton.

2011. dec. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,sokat segitettél :))
2011. dec. 5. 01:14
 4/4 anonim ***** válasza:
persze. az én pasim régen kb. mindennap felhívott, akár órákon át beszéltünk telón, de mostanában nagyon ritka hogy keresne telefonon. meg amikor összejöttünk az utánalévő kb 8 hónapba még törődött velem én voltam neki az első aztán most már mindig ő a fontos csak az ő problémája. múltkor beteg voltam és egyáltalán nem érdekelte, át se jött segíteni és nem is törődött velem. persze akkor se hívott fel. mostanában már mindig ő az első.
2012. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!