Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lányt visszautasítonak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt visszautasítonak, akk szerintetek, hogyan kellene viselkednie?

Figyelt kérdés
Igaz, még nem oly régtol ismerem, pár hete, s ez mellett van barátnoje, mégis elégge összegabalyodtunk. Elmondtam neki, hogy én kezdek többet érezni, s h nagyon sokat gondolok rá, s h lehet többet is szeretnék, mint egyszerű barátság. De ő visszautasóitott, hogy nagyon kedvel, fontos vagyok neki én is, semmit meg nem bánt, ami köztünk történt, de nem tudja, hogy ő ezt tudna e viszonozni, s hogy egyenlőre a barátnőjével próbálja meg rendbehozni a kapcsolatukat. De nagyon örülne neki, ha legalább jó barátok lehetnénk,mert nem akar elvesziteni. S ma is találkozok vele. Hogyan kellene hozzá viszonyulnom? Reménykedjek még, h lesz valami? vagy szimplán barátilag? vagy egy ilyen vallomás után jobb lenne nem is találkozni? 18/L
2012. nov. 19. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te is szeretnéd tartani a kapcsolatot akkor szerintem csinálj úgy mintha semmi sem történt volna, bár könnyű ezt mondani. Közben látod majd, hogy részéről változott e valami..
2012. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt könnyű mondani :( Szertintetek már feleslegesen próbálom meg elcsábitani? úgy kicsit megbolonditani, olyan dolgokkal, amivel a legtöbb pasira hatni lehet? Ezzel csak magamat égetném le?
2012. nov. 19. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben voltam már én is, bár vallomásokig nem jutottunk soha,de mindig érezteti velem, h fontos vagyok neki, de még nem áll készen. Van baratnoje, mar a szemem elott is csalta meg, én is lefekudhettem volna vele mar, de elutasitottam, mar kezdek turelmetlen lenni, hiszen fel eve tart ez a dolog, azt hiszem nem is akarja elhagyni a baratnojet, en meg jol rabasztam, mert megszerettem a baratait, mar nem tudok csak ugy egyszeruen kilepni, de frusztral a fiu, a lenyeg, hogy szerintem az ilyen fickokba jobb nem belebolondulni, de batrake a szerencse, es jol is elsulhet a dolog, csinalj ugy mintha nem is bezeltetek volna a dologrol de ne engedd, hogy kihasznaljon.
2012. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tipikus fiók-módszer... Jajdefontos vagy nekem, nem akarlak elveszíteni, blablabla... betesz szépen a fiókba, aztán majd akkor húz elő, amikor éppen olyanja van. Te meg addig szpen emészted magad, meg görcsölsz, hogy mikor lehetsz már együtt egy olyan emberrel, akinek csak egy rongy leszel, és annyiszor fog becsapni, ahányszor nem szégyelli - és hidd el nem fogja. :) látatlanba' ennyi
2012. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!