Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szeretőt tart akkor, hogy kell viselkednie a pasival?

Figyelt kérdés

úgy értem a nő keresi a férfit és ő az aki megmondja mikor és hol találkoznak stb...?

Ha a pasi van szeretői szerepbe mik a "szabályok"?


2010. júl. 17. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a dolog kölcsönös, és mivel a kielégülésről szól, ezért bárki keresheti először a másikat, amikor kényelmes vagy megfelelő. Persze fontos, hogy emberszámba vedd a másikat, de nem köt sok dolog, nincs sok kötelező elem. Szerintem.
2010. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy te vagy a férfi, és a szeretője egy párkapcsolatban élő nőnek?
2010. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek ILLEMszabályok és nemek szerinti viselkedési ELŐIRÁSOK. Amit az ÉRZÉS diktál.
2010. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én a nő vagyok
2010. júl. 17. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán annyi, hogy nem illik túlzottan nyomulni, mindeg azt kell szem előtt tartani, hogy ez kettőtök SZÓRAKOZÁSA.

Nem illik túlságosan jegelni a kapcsolatot (pl hetekig le se sz.rni), de naponta sem illik megjelenni.

2010. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mi számit tulzott nyomulásnk?
2010. júl. 17. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
A túlzott nyomúlás,már átmegy majdnem kapcsolatba,s az már a másik félnek(szerető)sem jó,mert átmehet érzelmekbe s akkor már kialakúlhat a szép kis szerelmi háromszö,ami gondolom neked nem igazán lenne előnyös,hisz ezért tartasz szeretőt.Ha túl közel engedsz magadhoz 1szeretőt könnyen úgy érezheti magát 1idő után hogy többet akarsz tőle,s ezzel elég nagy bajok elindíthatója lehetsz.Kialakúlhtnak komolyabb érzések ahogy az idő telik és az igencsak meglepetésszerű dolgokat produkálna főleg a jelenlegi kapcsolatodra nézve.Szeretőt ésszel kell tartani és vannak bizonyos szabályok amiket illik betartani,ami hiányzik az meglegyen de több semmi.Az érzelmek nagy részét STOPPOLNI!Némelyik embernek ez nehéz,azok viszont ne tartsanak szeretőt.Szex és más semmi!Ennyi!Tali korlátok nincsenek de ha sűrüsödnek a kis randizgatások,lopott órák fent áll a veszélye hogy két tűz közé kerülsz.Szeretőt csak módjával,gyenge hőfokon szabad hagyni égni,mert szépen tud melegíteni,de adott esetben fel is tud égetni.Remélem elég érthető voltam.:)
2010. júl. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha csak a szex van, akkor egyszerűen csak abból áll h. megbeszéltek egy helyet és időpontot és megtörténik a dolgo,de esetleg beszélgethettek is, de nagyon nen ismerkedjetek h. kinek milyen a múltja, a tulajdonságai,mert elösfordulhat h. valamelyik fél beleszeret a másikba.De vannak olyan párok akik pl randiznak is,szóval eljárnak ide.oda, estleg még ajándékokat is vesznek egymásnak, de nincs féltékenység,mert nem számít h. melyik fél kivel van vagy nincs.Nem költöznek össze, csak ha épp társaság kell akkor ott a másik.Igazából majdnem olyan minta azok a jó barátok akinél szex is van,de ha valamelyik másal is lefekszik akkor nincs balhé emiatt.
2010. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!