Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsore alszok ott a baratomnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsore alszok ott a baratomnal es meg nem volr semmi de akarjuk. Csak az a baj hogy meglesz mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
Tudom hulyen van megfogalmazva a kerdes de na elsore alszok egyutt a baratommal es mar lassan negy honapja egyutt vagyunk de nem vlt semmi mert nekem az elso lesz es aparom tiszteletbe tartja hogy felek es hogy az a gond hogy most fog meg jonmi menszeszem es igy meg nem akarok ottaludni de hogy mondjam meg neki hogy most nem aktualis? Vagy hy mondom hog aludjon o itt de most nem alkalmas. Elore is koszonom.:$

2012. nov. 18. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megbíztok egymásban (mert együtt jártok) akkor megmondhatod neki h nem alkalmas mert most van meg. Azért javaslom ezt mert később is lesz hasonlóeset és felnőtt emberek ezt elfogadják. Én legalábbis mindig elfogadom.

22F

2012. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Intim dolog,de akkoris muszáj elmondanod neki.

nehogy meglepődjön..az mégnagyobb gáz lenne. :)

Nincs ebben semmi gáz!Minden Nő átéli havi 1x.

2012. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.amúgy minden képen szóltam volna neki előtt mert igen egy csöppet gáz.:)
2012. nov. 18. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, pár napot lehet halasztani első együtt alvásnál sztem, megmondod neki ezt, és kész. Am is feszengős ez így..majd ha minden okés, jobb élmény is lesz ;)
2012. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!