Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez valamit irántam? (bocsi ha hosszú)

Figyelt kérdés
Kezdjük ott hogy van barátom, de kapcsolatunk már kihalófélben van. Viszont van egy másik srác aki a barátja és egyik este vele voltam bulizni. Csak mi ketten.Szeretném elmesélni mik történtek és kíváncsi vagyok mit szűrtök le belőle.Odaértem és egyből óriási fogkrém reklám mosollyal üdvözölt egyből megindult felém és jó szorosan megölelt.Az este folyamán végig velem volt, bárhova ment szólt és vitt magával.Nem hagyott egyedül 1 percre sem.Ott volt tesóm is, kért tőlem puszit, erre a srác megszólalt hogy ő bezzeg nem kapott. Hát mondom nem kértél.Erre hogy oké akkor kér és hatalmas mosollyal tartotta oda az arcát hogy megkapja.Aztán egyszer mikor kiment cigizni látta rajtam hogy fázok, ezért levette a pulcsiját de még úgy is fáztam szóval kitárta a karját és azt mondta "na gyere ide" és azután öt percenként kijárt cigizni és mindig úgy cigizett hogy közben engem melegített (gondolom ezért ment ki folyton) Ha épp nem táncoltunk és ő zenélt(mert dj-zik)odahívott maga mellé és én választottam a zenéket.Egész nap vigyorgott meg csillogott a szeme.Mindig hozzám ért amikor csak tudott. (megnézte milyen kicsi a kezem, meg hogy milyen hideg és utána ott tartotta a két keze között az enyémet.) buli után hazakísért, elbúcsúztunk először (nagy ölelés puszi) de végül maradtunk még vagy 20 percet.Mondom nem nagyon akarunk elindulni.Erre ő hogy igen de nem tudja miért nem szeretne menni még.Aztán jött a második búcsú, tiszta aranyos volt.Megint megölelt és egy puszit nyomott a fejemre. Nekem ezek jeleknek tűntek de lehet csak beképzelem mert nekem is tetszik. Szerintetek? Köszönöm előre is a válaszokat.
2012. nov. 17. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég volt pár sort elolvasni!

A kapcsolatod nem haldoklik hanem már rég vége van, csak nem tudsz kilépni belőle!

Úgyhogy eljött az idő!

2012. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon úgy tűnik, hogy tetszel neki. De szerintem előbb szakíts a pasiddal! Még akkor is, ha kihalófélben van a kapcsolatotok, semmiképpen sem csald meg!
2012. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden valószínűséggel tetszel neki.

De először mindenképp szakíts a barátoddal, mert ennek a kapcsolatnak már vége az biztos. Így tiszta lappal indulhatsz majd.

2012. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmiképpen sem tudnám megcsalni, arra nem lennék képes. De köszönöm szépen hogy válaszoltatok.:)
2012. nov. 17. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!