Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A barátom vagy mást is érez...

A barátom vagy mást is érez irántam? (nem hosszú)

Figyelt kérdés

Tudom, ismerős kérdés lehet valakinek, bár nem ilyen formában.

Van egy fiú, akivel nagyon jóban lettünk pár hete. Becézgetjük egymást (szivi, drága, életem, szerelmem), bár csak barátok vagyunk. Mindkettőnk szerint. De folyton szerelmes számokat küld és énekel, "imád" és 10es skálán 110-es irántam a szeretete.

Csak én reagálom túl ?


2011. júl. 24. 20:47
 1/5 anonim válasza:
hűha... ha tényleg csak barátok vagytok, akkor "kicsit" túlfűtött barátság...
2011. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a baj csak az, hogy én már kezdek mást is érezni...
2011. júl. 24. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
azért 10/110 elég erős, főleg barátoknak. Egy próbát megér.
2011. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Benne van a kérdésedben a válasz, ugyanis barátnak még viccből sem mondom, hogy szivi, vagy szerelmem. Ezt kizárólag csak annak mondom, akibe tényleg szerelmes vagyok!!!
2011. júl. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ha Te is kezdesz mást érezni, akkor valljátok be egymásnak őszintén, hogy szerelemmel szeretitek egymást. Merthogy a fiú többet akar barátságnál az 10000%! Előző voltam.
2011. júl. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!