Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan történik az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történik az, hogy párkapcsolaton kívül a férfiak, párkapcsolaton belül viszont gyakran a nők a szexmániásabbak?

Figyelt kérdés

Amikor sétálok a városban, gyakran látom a párok viselkedését. Azok a párok, akiknél nyílt téren sem okoz problémát a másik letaperolása, a megfigyelésem szerint a következőképp oszlanak meg: tíz párból nyolcnál a lány az, aki fogdossa a fiút, kettőnél a fiú a lányt. Amikor padon ülnek, akkor is a lányok másznak rá a fiúra, aki gyakran laza nyugalommal kezeli és kisebb mértékben viszonozza.

Most ugyan nincs párkapcsolatom, de azon belül én is ezt tapasztaltam. Sokáig én nyomultam a barátnőmre, a csókot, pettinget én kezdeményeztem. Aztán kezdett megváltozni a dolog, a szexre már ő tett egyre gyakrabban célzásokat, amikor pedig megtörtént, akkor az olyan volt, mintha átszakadna egy gát. Szabályosan követelni kezdte, amikor kimaradt az aktuális adag és ez a mennyiség felment napi egy, de gyakran több alkalomra is.Amikor éjjel feküdtünk az ágyban, akkor a keze állandóan az alsónadrágomban volt és elég volt akár csak megcsókolnom, azonnal beindult.

Ennek a jelenségnek mi a magyarázata?


2012. nov. 15. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

A nyilvános tapizás semmit nem jelent, lehet sima feltűnési viszketegség. Én sosem csinálok ilyet, magánügynek tartom, mégis imádom a szexet, hiányzik, ha nincs, ha van kivel, akkor meg folyton akarom :D


Párkapcsolatban is, azon kívül is vágyok rá, az exem pedig ugyanez, csak pasiban. Itt megdőlt az elméleted :) 23/L

2012. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor te biztos unikum vagy. :)

De akkor mit jelent a lányoknál, hogy mindig fogdossák a párjukat?

2012. nov. 15. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg be vannak indulva, vagy van a tiniréteg, akik menőnek érzik ezt a dolgot. Sok ember szereti, ha megbámulják, egyáltalán nem biztos, hogy ezeknek a tapizásoknak szex a vége :)
2012. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huszonéves nőknél is gyakran láttam ilyet. De ne értsd félre, szerintem ez nagyon jó dolog! Amikor a barátnőm rámstartolt, akkor mindig msosolyogtam rajta. :)
2012. nov. 15. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy így van, és kész.

Miért furcsa az neked, ha szeretjük a párunkat fogdosni? Ti miért szeretitek a nőket fogdosni vajon? Ugyanazért.

2012. nov. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!