Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítéltek el mindenkit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítéltek el mindenkit, aki nem olyan, mint Ti vagy épp nem úgy viselkedik? Miért ilyen gonoszak az emberek?

Figyelt kérdés

például itt! a kategórián belül a megcsalásos kérdéseknél, sok gonosz hozzászólást olvastam! Minap olvastam, hogy egy ember átlagosan legalább egyszer megcsalja a párját. Tudom, hogy nem helyes, de akkor se elítélendő szerintem! Vannak olyan emberek, akik nem monogám kapcsolatra születtek. na és akkor mi van? Keress egy olyan embert, aki ezt elfogadja, mert lehet találni.

Sokan már egy csókot is megcsalásnak véltek, valaki ezt is megbocsájtja, mivel számára ez nem megbocsáthatatlan!Valakinek csak az érzelmi megcsalás megbocsáthatatlan,valakinek a fizikai..

Mindenkivel előfordul 1-2-szer, hogy megbotlik. Mindenki csak ítélkezik, de az nem jut eszébe, hogy vele is előfordulhat bármennyire azt vallja magáról, hogy vele ilyen nem történhet!


sose csaltam meg senkit, de már voltam megcsalt!



2012. nov. 14. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha voltál megcsalt akkor miért kérdezel ilyet??? Ha valaki nem monogám kapcsolatra vágyik akkor közölje a párjával h ő ilyen és adjon neki esélyt h ezt elfogadja vagy nem. Ha ezt nemtudja a párja és ugy csaljaa meg vagyis álltatja akkor szerintem elitélendő mert nem öszinte nincs gerinc benne. Akkor nemkell kapcsolat élje ki magát. Csak az botlik meg aki hadja magát. érdekes én miért nem léptem félre sosem pedig mástak rám és nemet mondtam.
2012. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En sosem csaltam meg senkit, es sosem fogom, mert aszerint elek:

Ugy viselkedj mäsokkal, ahogy te is elvärod hogy veled viselkedjenek.

Szoval elvärom hogy a mostani csajom ne csaljon meg, ezert en sem csalom meg...

2012. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűen ilyenek az emberek. Gyakran nincs is önálló gondolatuk, csak mennek egymás után. Vannak olyan társadalmak, ahol kifejezetten megszokott a több férfival/nővel történő szexuális kapcsolat, a jóindulat jele, míg máshol meg is ölik mindkét felet.
2012. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyáltalán nem az számít, hogy itt, a GYik-en vadidegeneknek pár szavas kérdésből mi a véleménye a másikról, hogy elítélik, vagy nem. Hogy elfogadják-e, ha valaki megcsalja a párját, vagy nem.

A lényeg, hogy tudja-e az ember, milyen iszonyatosan nagy fájdalmat tud okozni annak, akit állítólag szeret, egy-egy meggondolatlan tettével és ez nem internetes fórumokon dől el.

2012. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze, avassuk szentté, aki félrekúr... Köszi, de én inkább maradok a kettéfűrészelésnél.
2012. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha mr voltál megcsalva, akkor pont a másik oldalon kéne lenned... vannak jogos alkalmak, de akkor se az a megoldás, h félrek*firc... mert az nem azt jelenti, h ki akarsz kapcsolódni, hanem, h hiányod van... a csók lehet más, de azt se csináld, ha szereted a párod
2012. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi van fáj az igazság ?:D ha nem tetszik ne nézzed-.-


Nem mosod ki magad a hülye szövegeddel. :DDD


nem vagyok egy jó gyerek inkább egy s*ggfej, de igen is annak számít a megcsalás: alja szemét gci dolog:)

Vagy mi b+

váll veregetés jár érte??vagy cukrot dobjunk,hogy jajj de ügyes :D (Y)


Ne játszál rá -.-

2012. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt egyébként jobb, ha tudod, hogy a "legszentebb" emberek a legnagyobb félrekúrók, különösen, ha nőneműek. Tényleg sokkal gyakoribb egyébként a megcsalás, mint azt bárki gondolná, csak a legjava sosem derül ki.
2012. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Végre! Valaki megkérdezte.


Nos, alapvetően mindenki elítélendő, aki különbözik tőlem. Vagy nem képes átlátni szellemi és erkölcsi felsőbbrendűségem, ezért szánalomra méltó vakságban tengeti egész nyomorult életét... vagy képes ugyan rá, de utánozni már nem tud. Ez utóbbi elnézhető, hiszen nem mindenki számára elérhető a tökéletesség, de csak akkor, ha hajlandó engem szolgálni, belátva az univerzumban elfoglalt helyét.


Nem tudom, miért olyan gonoszak az emberek mégis, hogy ezt nem látják be, így a második kérdésedre még én, a gének és a szocializáció szerencsés összjátékának túlzófoka sem vagyok képes válaszolni.


A példád ellenben nagyon jó: azt kéne belátni, hogy ha én csinálok ilyesmit, az nem megcsalás, mert valószínűleg isteneket megszégyenítő bölcsességemben döntöttem úgy. Ellenben ha valaki engem csal meg, az egyszerű önsorsrontás, mert szükségszerűen lejjebb adja...


Szóval én nem érzelmi és fizikai megcsalást határolnék el, hanem általam és ellenem elkövetett megcsalást, be kell látnod (hacsak nem vagy Te is gonosz), hogy teljesen más a megítélése a kettőnek.


22/F

2012. nov. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Remélem téged is megcsalnak majd párszor, utána megaláznak és megtudod miért ítéli el a normális ember.



Aki monogám, az járjon k*rvázni, és ne a nőket hülyítse majd csalja meg őket.

2012. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!