Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért viselkedik igy?

Figyelt kérdés

Van egy lány haverom, osztálytársam is, 1.5 éve ismerem és jóba vagyunk, de nagyon furcsa sokszor.

Nem lehet nagyon kiszámitani, ilyen a természete!

A másik haverommal mi 3 man az osztályba nagyon jól elvagyunk, neki mindig mindent elmond kb. A titkait is, nekem nem

Talán nem bizik bennem, nem tudom, soha se adtam erre okot, hogy ne kéne biznia bennem!

Egyik héten(idöszakosan) ir nekem is sokat meg mesél a dolgairól, máskor meg nem mond elöttem semmit se és ha rákérdezek valamire azt mondja másoknak, hogy mindig hallgatózok.

Nem hallgatózok csak ha egymás mellett ülünk 3 man és a haveromnak mondja persze, hogy hallom.

Mindig vmi mániája lesz egy ember és akkor róla beszél ő foglalkoztatja, majd keres mást mikor ráun.

Persze nem csak velem ilyen!

De annyira rossz mikor egyszer állandóan nevetünk, jól érezzük magunkat, aztán elmegy ez az időszak és kb. Alig ha visszaír ilyenkor?

Mért csinálhatja ezt?Min változtassak?

Én szeretem mint barátot mert egy külön egyéniség meg mindig de ilyen kor elegem van!

Ötletek?


2012. nov. 11. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Eleg nehez a valasz ha nem tudjuk, hogy te hany eves vagy.

(10 eves vagy 16? Nem mindegy)

Nekem a tippem igy elsöre:

- vagy tetszel neki es nem tudja hogyan viselkedjen veled (30%)

- vagy haverod tetszik neki, azert log veletek es mond el neki mindent, es teged csak elvisel, de nem kedvel. (69%)

- 28 naponta megjön a baja es mashogy viselkedik veled :D (1%)

2012. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!