Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak a kövér nők jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak a kövér nők jönnek be, nekem le kell fogynom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Neki a nagyon kövér nők jönnek be, én 164 cm vagyok és most 96 kg.

Viszont le fogok fogyni, mivel végre kezelik a pajzsmirigy betegségemet, már le is ment rólam 5 kg 3 hét alatt.


Állítása szerint ugyanúgy fog kívánni, stb. Eddig azért volt kevés az önbizalmam, mert nem voltam vékony, mire felfogtam, hogy neki a kövérek kellenek, addigra meg lefogyok és ezért lesz ilyen érzésem.. Nagyon őrjítő érzés ez, idegileg kikészített már..


Szerintetek mit tegyek? Tényleg nem jönnek be neki még csak az átlagos testalkatú lányok sem. Sőt, a simán husisak sem. Neki a kövérek kellenek... Csak azért fog velem maradni, mert szeret.. :((


2012. nov. 12. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Neked 1: az önértékelési problémáidból Dunát lehetne rekeszteni.


2: elég rossz, ha még a párkapcsolatban élve is rossz az önértékelésed....


Abba belegondoltál már, hogy mi lenne ha nem is lenne párod és egyedül lennél? Akkor mi lenne veled? Akkor is a külsődre fognád, hogy egyedül vagy.


Ha egyszer eljutsz odáig, hogy egy másik személytől függetlenül is képes vagy teljesen szeretni magad, akkor talán már felkészült leszel egy egészséges párkapcsolatra.


Mit tegyél?


Ha jobban akarsz kinézni,akkor TEGYÉL érte.

2012. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem kell belegondolnom, hogy milyen lenne, nem volt folyamatosan párom. De nem volt ennyi bajom, hogy vajon kivel csalhat meg, stb.


Lesz@rom az alakomat, kiskorom óta így nézek ki, csinosan öltözködök, igényes vagyok magamra, már valamilyen szinten elfogadtam magam.

De amióta vele vagyok, azóta folyton ezen kattogok, hogy hú a vékony lányok lehetnek a gyengéi, stb. Több, mint 1 évbe telt, hogy megértesse velem, hogy nagyon szeret így, neki a kövérek jönnek be.


És akkor most ezt nem lehet rendbe hozni, most nem fogja megértetni velem, hogy normális alkatúan is tetszek majd neki, mikor pár hete még épp az ellenkezőjéről biztosított.

2012. nov. 12. 18:48
 13/13 A kérdező kommentje:
És nem, nem fogtam a külsőmre, ha egyedül voltam, mert bármikor találhattam magamnak párt. Csak sokszor nem is akartam senkit. Egyedül könnyebb számomra, de szükségem van párra...
2012. nov. 12. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!