Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak a kövér nők jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak a kövér nők jönnek be, nekem le kell fogynom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Neki a nagyon kövér nők jönnek be, én 164 cm vagyok és most 96 kg.

Viszont le fogok fogyni, mivel végre kezelik a pajzsmirigy betegségemet, már le is ment rólam 5 kg 3 hét alatt.


Állítása szerint ugyanúgy fog kívánni, stb. Eddig azért volt kevés az önbizalmam, mert nem voltam vékony, mire felfogtam, hogy neki a kövérek kellenek, addigra meg lefogyok és ezért lesz ilyen érzésem.. Nagyon őrjítő érzés ez, idegileg kikészített már..


Szerintetek mit tegyek? Tényleg nem jönnek be neki még csak az átlagos testalkatú lányok sem. Sőt, a simán husisak sem. Neki a kövérek kellenek... Csak azért fog velem maradni, mert szeret.. :((


2012. nov. 12. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

örülj neki, ha lefogysz, egészséges leszel, és ha a párod tényleg szeret, akkor ezt ő is így gondolja

egyébként készülj fel, h biztos több pasinak fogsz így tetszeni

2012. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Először magadnak kell tetszeni. Meg ha nem fogysz le és pl. szakítotok akkor mihez kezdesz a kövérségeddel, főleg úgy hogy neked sem tetszik?
2012. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a többi pasi, tiszta szívből szeretjük egymást, de MÁR MEGINT kisebbrendű érzésem lesz, már megint kevés lesz az önbizalmam, és már megint folyton azon fog járni az eszem, hogy mikor csal meg.. csak most egy kövér csajjal ... :(
2012. nov. 12. 18:08
 4/13 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy élem tovább az életem, nem a kapcsolatunk alatt híztam el, kiskorom óta kövér vagyok...
2012. nov. 12. 18:09
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az egészségem miatt kell, de találtam egy srácot, aki kövéren imád, nagyon izgatom, erre le kell fogynom...
2012. nov. 12. 18:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt mondta ugyanúgy fog kívánni téged akkor mi a gond? Szerintem benned nincs meg a kellő bizalom.
2012. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az egészséged az első és ha szeret, szerintem ő is így gondolja. Tudod, ha nagyon szeretünk valakit, akkor ha idővel változik is az arca, az alakja (mindenkinek változni fog, ha másért nem azért, mert öregszünk), akkor is szeretjük.

Nekem a nagydarab pasik tetszettek már akkor is, mikor megismertem a párom, aki viszont az átlagnál is vékonyabb volt, mégis beleszerettem. Aztán később hízott jócskán, de olyan is volt, hogy megint lefogyott és ettől függetlenül végig szerettem és kívántam, nem érdekeltek és nem érdekelnek más férfiak sem testileg, sem lelkileg, csak azért, mert testesebbek.

2012. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mondani bármit lehet...

És ha lefogyok, akkor álmodozni fog kövér nőkről, vagy mi? Az sem jobb...

2012. nov. 12. 18:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát persze. Te is mondhatsz bármit a párodnak.... Jelenleg benned van a hiba és nem a párodban. Nem bizol meg benne, de még olyan butasággal jösz, hogy ő bármit mondhat. Te meg néma vagy kiscsillag? Kölcsönös a bizalom. Jól gondold át mit írsz. Most a párod is aggódhatna, hogy nem bizol meg benne.
2012. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem benne nem bízok, hanem marha nagy önbecsülési problémám van, amit sehogy sem tudok kezelni, pedig évek óta jártam pszichológusokhoz is, mégsem javult a helyzet.

Beleőrülök..

2012. nov. 12. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!