Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak, hogy nem tudok táncolni? (többi lent)

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyok együtt a párommal. Ez idő alatt nem voltunk még bulizni se külön se együtt, de a napokban lesz egy buli. Sok mindent meg tudunk beszélni, közös jövőt tervezünk, és mindig mondja h előtte semmi sem ciki vagy égő. A táncot még se merem neki elmondani. Alapból nehezen ismerkedek, és nem tudtam sose elengedni magam idegenek között, táncolni pedig még a közeli barátaim előtt se táncoltam, mondjuk nem is voltam sok buliba, csak ahova muszáj volt. Kérlek segítsetek, hogy mondhatnám meg neki. Mert mondta h azért néha még kéne menni bulizni, mivel fiatalok vagyunk, de én meg nem szeretnék.

A másik probléma, hogy most mondogatják a haverjai h menjen el buliba a hétvégén, mert h nem mozdul ki stb… viszont mivel én nem szeretek bulizni így nem tudom mi legyen. Eddig jó volt mert nem volt buli meghívásunk és elvoltunk, de most lehet megváltoznak dolgok, ha ő majd akar menni én meg nem.


Előre is köszi mindenkinek.


2012. nov. 6. 09:33
 1/4 Lin71 ***** válasza:

SZerintem ezt meg lehet beszélni. :)

Ha te nem akarsz menni, ő meg igen, szerintem hagyd, hogy ő elmehessen, hadd érezze jól magát. :)

És nyugodtan megmondhatod neki, hogy: figyelj kicsim, sajnos én nem tudok táncolni..."

És akkor tudtok beszélni róla.

2012. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen jól megvagytok és közös jövőt terveztek, akkor bízz benne annyira, hogy egy ilyen jelentéktelen dolgot el merj neki mondani!

Figyelj, én se tudok, de én úgy állok hozzá, hogy kit érdekel, attól még elengedem magam és élvezem a bulit. Egyébként én is mondtam az első közös buli előtt, hogy nem tudok meg semmi érzékem hozzá, pedig akkor még nem is voltunk együtt, csak alakult, és mégis megértő volt... Megbeszéltük, hogy eljárunk majd tánctanfolyamra ketten, ez volt az első reakciója. És ez még ráadásul egy tök jó program is. :)

2012. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket :)

Kedves ásodik válaszoló igen elvileg meg tudjuk beszélni, de kicsit félek, h mit rá mondani, mert ő még szeretne bulizni néha de én nem szeretnék, nem csak a tánc miatt. És sok bnőmnél volt, hogy a párjuk tett olyan buliba amit nem kellett volna, én ezért se szeretném ha elmenne, de hát ő mindig mondja, hogy ő sose csinálna ilyet, amit elis hiszek de a pia ki tudja mit hoz ki az emberből...

am jófej a párod ha a táncóra volt az első reakció :)

2012. nov. 6. 21:26
 4/4 Lin71 ***** válasza:

Tudod nagyon sokan pl ha megcsalják a másikat, azt mondják, a pia miatt.

Merthogy fokozza a szexuális vágyat, de nehezebben megy a kielégülés.

Attól, hogy mások pasijai olyanok, nem biztos, hogy ő is.

És szerintem egy nő szánalmas látvány full részegen, így ha együtt buliztok, nem kell matrózrészegre piálni magatokat, hanem élvezzétek az estét.

A csajokkal iszogatva el lehet engedni magunkat, de ha elmegyünk vhova, ott se kell olyan piásra inni magad, hogy azt se tudod ki hol mikor mit.

Ez gáz.

És ha ezt így megbeszéled a pároddal, akkor szerintem lehet ezt emberien is.

Ha a párom elmegy sörözni a haverokkal, nem tartok attól, hogy megcsal vagy ilyesmi, mert szerinte pl nem kell talajrészegnek lenni ahhoz, hogy élvezd a bulit.

És ez vice versa.

2012. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!